Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Rīgas atklātais čempionāts startē ar pārliecinošu Ogres uzvaru

2018-08-24

Šovakar Rīgas atklāto čempionātu handbolā ar graujošu uzvaru iesāka Ogres handbolisti, kas izbraukumā ar 30:17 apspēlēja Skrīveri/Aizkraukle komandu.

Ogrēnieši uz Aizkraukli bija ieradušies vien astoņu spēlētāju sastāvā (t.sk. ar diviem vārtsargiem – Jāni Noviku un Pēteri Ratnieku), tādējādi maču aizvadot bez maiņām. Tikmēr mājiniekiem pieteikumā bija 16 spēlētāji.

Spēli krietni veiksmīgāk iesāka pēdējo sezonu titulētākā 1. līgas komanda Skrīveri/Aizkraukle, izvirzoties vadībā ar 3:0, vēlāk arī 6:3. Tam sekoja iespaidīga Ogres atbilde – nākamās 12 minūtes ogrēnieši uzvarēja ar 8:0, pārņemot vadību arī spēlē – 11:6. Pēc veiksmīgi iesāktā puslaika aizkraukliešiem turpinājumā ar vārtu guvumu veicās pieticīgi un līdz pārtraukumam viņa guva uz pusi mazāk vārtu nekā pirmajās septiņās minūtēs. Tas Ogrei ļāva nostiprināt vadību līdz astoņiem vārtiem – 17:9.

Dzintars Dravnieks un Arvis Laganovskis otrā puslaika ievadā pirmoreiz viesiem panāca +10 (19:9), bet vēlāk ogrēniešu pārsvars tik strauji vairs nepieauga, turoties nedaudz virs 10 vārtiem. Spēles pēdējā minūtē Artis Laganovskis panāca maksimālo atrāvienu (+14), bet spēli Ogres handbolisti noslēdza ar 30:17, sperot platu soli pretī pusfinālam. Uzvarētāju labā pa astoņiem vārtiem Arvim Laganovskim (attēlā) un Dzintaram Dravniekam.

Jāatgādina, ka šogad Rīgas atklātajā čempionātā startē piecas komandas. Iepriekšējās sezonas Rīgas čempionāta divas spēcīgākās komandas "Tenax Dobele" un "Celtnieks Rīga" turnīru uzsāks no pusfināla, kamēr pārējās trīs (Skrīveri/Aizkraukle, HK Ogre un ASK/LSPA), izspēlējot apļa turnīru noskaidros tās divas komandas, kas arī nodrošinās vietu pusfinālā.

Svētdien plkst. 17:00 ASK/LSPA savā laukumā uzņems Skrīveri/Aizkraukle komandu, bet nākamtrešdien, 29.augustā, Ogre savā laukumā mērosies spēkiem ar armijniekiem. Rīgas čempionāta finālspēles notiks 1. un 2.septembrī Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksā.