Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

ASK/LSPA pieveic Skrīveri/Aizkraukle, kopā ar Ogri nodrošinot vietu pusfinālā

2018-08-26

Šovakar Rīgas atklātā čempionāta spēlē ASK/LSPA handbolisti savā laukumā ar 31:27 pieveica Skrīveri/Aizkraukle, tādējādi kopā ar Ogres handbolistiem nodrošinot vietu turnīra pusfinālā.

Šogad Rīgas atklātajā čempionātā piedalās piecas komandas – Dobeles "Tenax", "Celtnieks Rīga", HK "Ogre", ASK/LSPA un Skrīveri/Aizkraukle. Iepriekšējās sezonas divas spēcīgākās komandas "Tenax" un "Celtnieks" turnīrā iesaistīsies tikai no pusfināla, kamēr pārējās trīs cīnīsies par divām ceļazīmēm uz pusfinālu, izspēlējot apļa turnīru.

Jāatgādina, ka turnīra pirmajā spēlē, kas norisinājās piektdien, handbola klubs "Ogre" ar 30:17 viesos pārliecinoši apspēlēja Skrīveri/Aizkraukle komandu.

Spēle starp ASK/LSPA un Skrīveri/Aizkraukle iesākās līdzīgi, bet turpinājumā vadībā pabija katra no komandām. Devītajā minūtē laukuma saimnieki nokļuva iedzinēju lomā ar 4:6, bet tad guva piecus vārtus pēc kārtas, rezultātu uz tablo pavēršot jau savā labā – 9:6 ASK/LSPA labā 17.minūtē. Nedaudz vēlāk ASK ieguva arī +4, bet puslaika izskaņā Skrīveri/Aizkraukle atspēlējās un spēja rezultātu līdzsvarot – 14:14.

Otrā puslaika sākumā ASK/LSPA atkal atguva vadību, iekrājot 3-4 vārtu pārsvaru, bet puslaika vidū sasniedza arī +5 (25:20). Dažus vārtus viesi spēja atspēlēt, tomēr spēles noslēdzošo daļu armijnieki aizvadīja pietiekami pārliecinoši, lai noturētu iegūto pārsvaru un izcīnītu uzvaru spēlē – 31:27. Pa septiņiem vārtiem Gunāra Liepiņa un Emīla Reniņa (attēlā) rēķinā, bet viesiem 10 vārtus guva Ingus Kivlenieks.

Līdz ar ASK/LSPA uzvaru pusfinālā iekļuvuši ne tikai rīdzinieki, bet arī Ogres handbolisti. Šīs abas komandas trešdien savā starpā noskaidros priekšsacīkšu uzvarētāju. Tikmēr Skrīveri/Aizkraukle komandai Rīgas atklātais čempionāts ir noslēdzies.