Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Celtnieks smagā cīņā pieveic MSĢ/LAT-98 un iekļūst finālā

2015-09-11

Piektdienas vakarā par otro Rīgas atklātā čempionāta finālisti kļuva "Celtnieks Rīga" komanda, kas spraigā cīņā salauza MSĢ/LAT-98 pretestību un izcīnīja uzvaru ar 25:23.

Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā un vadībā pabija gan viena, gan otra komanda. Puslaika otrajā pusē "Celtnieka" handbolistiem izdevās iekrāt vairāku vārtu pārsvaru (8:5), tomēr līdz pārtraukumam MSĢ/LAT-98 izdevās pietuvoties līdz minimumam – 11:10.

Otrā puslaika sākumā pēc Ņikitas Pančenko metiena MSĢ/LAT-98 atkal izdevās izvirzīties vadībā. Nākamo minūšu laikā trīs vārtus pēc kārtas guva rīdzinieki, bet turpinājumā rezultāts ritēja punkts punktā. Tikai pēdējā desmitminūtē "Celtniekam" izdevās salauzt pretinieku pretestību un uzvarēt ar 25:23.

Tādējādi "Celtnieks" iekļuva Rīgas atklātā čempionāta finālā, kur svētdien plkst. 14:00 sacentīsies pret pēdējo trīs gadu čempioni Dobeles "Tenax". Savukārt plkst. 12:00 par 3. vietu sacentīsies "Jūrmalas Sports" un MSĢ/LAT-98.