Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

"Latgols" izcīna bronzu Latvijas handbola Virslīgā sievietēm

2019-05-06

Šovakar bronzas medaļas Latvijas handbola Virslīgā sievietēm izcīnīja Ludzas "Latgols", kas savā laukumā ar rezultātu 27:19 pieveica LSPA komandu, sērijā triumfējot ar 2-0.

28. aprīlī notika pirmā spēle starp šīm komandām un notika Rīgā, kur Ludzas "Latgols" izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 32:20, nonākot vienas uzvaras attālumā no Virslīgas turnīra medaļām.

"Latgols" šovakar Ludzā jau ar spēles pirmajām minūtēm pierādīja, ka ļoti vēlas noslēgt sēriju ar pēc otrā mača, septiņās minūtēs iegūstot 7:1 pārsvaru. Puslaika gaitā "Latgolam" 19. minūtē bija arī piecu vārtu pārsvars (12:7), taču nogriežņa noslēdzošo daļu LSPA aizvadīja nedaudz veiksmīgāk, tādā veidā arī saglabājot intrigu pirms spēles otrās daļas (15:13).

Pēc Annas Pudovskas vārtu guvuma otrā puslaika ievadā LSPA spēja pietuvoties arī līdz minimumam (15:14). Mājinieces gan šādā brīdī spēja saņemties un diezgan ātri atjaunot trīs vārtu handikapu (18:15). "Latgols" dāmas ieguva pārliecību, atlikušajā daļā spēlēja brīvi un rezultatīvi, kā rezultātā saspringta galotne izpalika - 27:19. Ludzas "Latgolam" tādējādi šajā sezonā bronzas medaļas.

"Latgols" sastāvā pirmdienas vakarā lielisku spēli aizvadīja Madara Cibuļska, kura guva desmit vārtus. Danielai Griševai pieci vārti, bet pa trim - Arinai Zaharānei, Elīnai Oļipovai un Lindai Krolei. LSPA rindās seši vārti Kristīnei Daniļenko, četri vārti Darjai Saveļjevai, bet Marija Zaščerinska spēli pabeidza ar trim vārtiem.

Rīt notiks arī finālsērijas otrā spēle, kur sērijā ar 1-0 vadībā ir "Jēkabpils SS" komanda. "Salaspils SS" laukumā rīt spēles sākums paredzēts pulksten 19:00.