Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

"Jēkabpils SS" triumfē Latvijas handbola Virslīgā sievietēm!

2019-05-07

Šovakar Salaspils sporta namā tika noskaidrota Latvijas handbola Virslīgas sievietēm čempione, un par to kļuva "Jēkabpils SS" komanda, kas viesos izcīnīja uzvaru ar 34:26, finālsērijā triumfējot ar 2-0.

Virslīgā sievietēm vakar bronzas medaļas nodrošināja Ludzas "Latgols" handbolistes, kuras otrajā spēlē savā laukumā apspēlēja LSPA ar 27:19, arī triumfējot divās spēlēs. "Jēkabpils SS" bija viena soļa attālumā no triumfa čempionātā, pateicoties pirmajā spēlē izcīnītajam 34:22 panākumam.

Maču Salaspilī mājinieces iesāka ar Anastastijas Agarkovas un Agritas Bērtiņas vārtiem, iegūstot 2:0 handikapu. "Jēkabpils SS" atbildi parādā nepalika un guva trīs vārtus pēc kārtas (3:2). Arī nākamās minūtes jēkabpilietes aizvadīja veiksmīgi un drīz vien bija priekšā ar 6:3. Nelieli izrāvieni spēlē bija vērojami arī turpinājumā, un 22. minūtē Renāte Salmane izlīdzināja rezultātu (11:11).

Puslaika beigas abas komandas aizvadīja rezultatīvi, bet Salaspilij izdevās pārņemt vadību un 30 minūtes noslēgt ar 16:15. Otrā puslaika ievadā Salmane mājiniecēm sniedza arī plus divi (17:15). Tikpat veiksmīgi turpināt Salaspils nespēja, un puslaika vidusdaļā "Jēkabpils SS" guva septiņus vārtus pēc kārtas, izšķirot spēles likteni (29:20). Intrigas šajā spēlē vairs nebija, un "Jēkabpils SS" izcīnīja uzvaru spēlē ar 34:26 un ieguva valsts čempionu titulu.

Rezultatīvākā šajā spēlē uzvarētāju sastāvā bija Simona Ārmane, kura izcēlās ar astoņiem vārtiem, septiņi vārtu guvumi Gitai Kaulakanei un Dinijai Purviņai. "Salaspils SS" rindās pārliecinoši labākā ar 13 vārtiem bija Renāte Salmane.

Attiecīgi šajā sezonā zelta medaļas "Jēkabpils SS", sudrabs - "Salaspils SS", bet bronzas medaļas - Ludzas "Latgolam". Jāatgādina, ka pēdējos trīs gados Virslīgā sievietēm bija triumfējusi Stopiņu NHK komanda, kas šosezon čempionātā nepiedalījās.

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē, ka Latvijas čempionāta izšķirošajās spēlēs partneru pulkam pievienojusies kompānija "MEGOGO", kas sarūpēs īpašas dāvanas spēcīgākajām komandām.