Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Tenax vēlreiz pārliecinoši piekāpjas SKA Minsk un noslēdz dalību Baltijas līgā

2017-03-12

Šodien Baltijas Handbola līgas (BHL) otrajā ceturtdaļfināla spēlē Dobeles "Tenax" savā laukumā ar 24:39 piekāpās Minskas SKA, divu spēļu summā kapitulējot ar 49:73 un izstājoties no turnīra.

Jāatgādina, ka dienu iepriekš dobelnieki piekāpās ar 25:34. Salīdzinot ar vakardienas spēli šodien "Tenax" nevarēja palīdzēt trīs jaunie handbolisti Emīls Kurzemnieks, Ņikita Pančenko un Kristers Ozols, kuri šodien SynotTip Virslīgā spēlēja savā pamatkomandā MSĢ/LAT-98. Tāpat ierindā nebija Anda Ērmaņa.

Spēles sākumā gan dobelniekiem izdevās uz brīdi iegūt 2:1 vadību, bet puslaika turpinājumā iniciatīva pakāpeniski pārgāja Minskas SKA pusē, kas līdz 15.minūtei ieguva četru vārtu pārsvaru (9:5), bet puslaika izskaņā veica izrāvienu 6:0, tādējādi pārtraukumā dobelnieki devās jau ar deviņu vārtu deficītu 9:18.

Jau otrā puslaika sākumā "Tenax" deficīts sasniedza desmit vārtus, bet vēlāk pieauga līdz -15 (12:27). Līdz puslaika vidum dobelnieki vairākus vārtus atguva (16:28), taču Baltkrievijas un Baltijas līgas vicečempioni vēl vairāk neļāva un izskaņā atjaunoja 15 vārtu pārsvaru. Visā spēlē Dobelei zaudējums ar 24:39, bet divu spēļu summā – 49:73.

Tādējādi Latvijas čempioni Dobeles "Tenax" noslēguši savu dalību Baltijas līgas turnīrā un tagad pilnībā var koncentrēties SynotTip Virslīgai, kur joprojām ir vienīgā komanda, kas cīnās bez zaudējumiem. Nākamā spēle Latvijas čempionātā dobelniekiem 18.martā, kad savā laukumā tiks uzņemts Ludzas "Latgols".