Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

"Tenax" izcīna otro uzvaru Baltijas līgā, ''Celtniekam'' pirmais zaudējums

2018-09-30

Baltijas handbola līgas turnīrā otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja ''Tenax Dobele'', kamēr ''Celtnieks Rīga'' aizvadīja vāju otro puslaiku pret ''Tallinn'' un noslēgumā piedzīvoja pirmo zaudējumu Baltijas līgas sezonā.

''Tenax Dobele'' pret Igaunijas komandu ''Viljandi" lieliski nospēlēja spēles pirmo puslaiku, kad demonstrēja iespaidīgu handbolu uzbrukumā un principā ieguva arī izškirošo pārsvaru šajā spēlē - 19:12. ''Tenax'' otro spēles daļu aizvadīja pārliecinoši, nedeva iespējas igauņiem apdraudēt mājinieku pārsvaru, un galarezultātā latvieši izcīnīja uzvaru ar 31:26.

Nils Kreicbergs, Egils Politers un Andis Ērmanis bija rezultatīvākie Dobeles komandas sastāvā ar sešiem gūtiem vārtiem. Ar pieciem precīziem metieniem izcēlās Armands Usāns.

Tikmēr pirmo zaudējumu Baltijas līgā šosezon piedzīvoja ''Celtnieks Rīga'', kas pret Igaunijas ''Tallinn'' aizvadīja līdzīgu spēles pirmo puslaiku (13:13), bet otrajā spēles daļā netika galā ar pretinieku uzbrukumu un zaudēja ar 26:33. Jāpiemin, ka spēles pirmā puslaika gaitā mājiniekiem bija arī piecu vārtu handikaps.

Ar astoņiem precīziem metieniem izcēlās Vladislavs Košmans, septiņi precīzi metieni Artūram Lazdiņam, bet vēl sešus vārtus pievienoja Rihards Leja.