Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Tenax BHL ceturtdaļfināla pirmajā spēlē kapitulē SKA

2018-03-18

Sestdien Baltijas Handbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Dobeles "Tenax" savu līdzjutēju priekšā nespēja izrādīt nopietnu pretestību Minskas SKA, piekāpjoties ar 20:33.

Jāatgādina, ka Dobeles "Tenax" Baltijas līgas regulārajā čempionātā ierindojās 3. vietā A apakšgrupā, bet Minskas SKA, kas savulaik trīsreiz uzvarējusi BHL (2013. – 2015.), izcīnīja otro vietu B apakšgrupā. Zīmīgi, ka BHL ceturtdaļfinālā "Tenax" pret SKA sacentīsies jau trešo gadu pēc kārtas. Abos iepriekšējos gados dobelniekiem pārvarēt ceturtdaļfinālu neizdevās un tika piedzīvoti zaudējumi ar 49:73 (25:34, 24:39) pērn un 59:64 (32:33, 27:31) aizpērn.

Spēlē pret SKA dobelnieki jau sākumā nokļuva iedzinēju lomā, tomēr līdz puslaika vidum viesu pārsvars nepārsniedza četrus vārtus. Izteikti neveiksmīgas "Tenax" bija puslaika pēdējās 13 minūtes, kad Sandra Veršakova vadītie handbolisti guva tikai trīs vārtus, kamēr viesi no Minskas guva astoņus. Pirmais puslaiks – 10:19.

Jau pašā otrā puslaika ievadā dobelnieku deficīts sasniedza desmit vārtus, bet vēlāk sasniedza arī 14 vārtus (17:31). Visā spēlē "Tenax" kapitulēja ar 20:33, praktiski zaudējot izredzes kvalificēties "Final Four".

Svētdien plkst. 15:00 abas komandas tiksies vēlreiz, uzvarētājs tiks noteikts divu spēļu summā.