Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Tenax ar vēl vienu zaudējumu noslēdz BHL sezonu

2018-03-18

Dobeles "Tenax" handbolisti šodien Baltijas Handbola līgas (BHL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar 20:30 piekāpās Minskas SKA, divu spēļu summā atzīstot baltkrievu kluba pārākumu ar 40:63.

Jāatgādina, ka dienu iepriekš dobelnieki kapitulēja SKA ar 20:33, praktiski padarot otro spēli par formalitāti. Neskatoties uz to, šodien "Tenax" izdevās nodemonstrēt saturīgāku sniegumu un vismaz pirmajā puslaikā paspēkoties ar spēcīgo pretinieku.

Spēles rezultātu atklāja Egils Politers, bet turpinājumā vadību pārņēma Minskas komanda, tiesa, ne uz ilgu laiku. Veiksmīgi aizvadītais puslaika vidus ļāva dobelniekiem iegūt triju vārtu pārsvaru (11:8), kas saglabājās arī piecas minūtes līdz pārtraukumam, taču puslaika izskaņā oponenti mājiniekus panāca – 13:13.

Otrajā puslaikā pirmo desmit minūšu laikā laukumā noritēja līdzīga cīņa, taču tad "Tenax" aizvadīja pagalam neveiksmīgu spēles nogriezni, zaudējot sešus vārtus pēc kārtas un nokļūstot iedzinēju lomā ar 16:22. Arī spēles beigu daļā rezultāts pieauga par labu viesiem, tādējādi dobelnieki piedzīvoja vēl vienu pārliecinošu zaudējumu ar 20:30. Divu spēļu summā – 40:63.

Tādējādi Dobeles "Tenax" Baltijas līgas sezona noslēgusies un tagad SynotTip handbola Virslīgas regulārā čempionāta uzvarētāji varēs koncentrēties Latvijas čempionāta pusfināla sērijai, kas sāksies jau nākamnedēļ. "Tenax" pretiniece pusfinālā būs Ludzas "Latgols".