Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Dobeles Tenax handbolistiem pirmajā ceturtdaļfināla spēlē -9

2017-03-11

Pirmajā Baltijas Handbola līgas ceturtdaļfināla cīņā Latvijas čempione "Dobele/Tenax" ar 25:34 piekāpās Minskas SKA. Atbildes spēle svētdien plkst. 14:00.

Dobelniekiem priekšā bija smags pārbaudījums - Baltkrievijas un Baltijas vicečempione Minskas SKA. Zīmīgi, ka abas komandas savā starpā spēkiem mērojās arī pirms gada BHL ceturtdaļfinālā, kur "Tenax" divu spēļu summā piekāpās ar 59:64 (32:33, 27:31).

Šovakar viesi savu kvalitāti apliecināja jau no spēles sākuma - pakāpeniski tika palielināts pārsvars. Desmitajā minūtē 6:4, kamēr 20. minūtē jau +4 (12:8). Pēc pirmā puslaika viesi bija vadībā ar 16:12. Arī otrajā puslaikā minskieši turpināja palielināt pārsvaru. 40. minūtē pārsvars bija jau +7 (22:15). Spēles beigās SKA uzvara ar 34:25.

Rezultatīvākais dobelnieku rindās ar astoņiem vārtu guvumiem bija Ansis Bilkštis. Baltkrievijas komandā ar desmit vārtu guvumiem izcēlās Vadims Gaidučenko.

Otrā "Tenax" un "SKA Minsk" spēle norisināsies svētdien, 12. martā, plkst. 14:00. Baltijas līgas "Final Four" iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.