Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2019-09-06, 19:30 RTDP Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga ASK/LSPA 45:16
2019-09-06, 19:30 Dobele Rīgas čempionāts Dobeles Tenax HK Ogre 39:20
2019-09-08, 17:00 ASK Rīgas čempionāts ASK/LSPA Dobeles Tenax 20:41
2019-09-13, 19:30 RTDP Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga HK Ogre 34:27
2019-09-14, 15:00 Jēkabpils U18 (2002./2003.g.) MEITENES Liepājas RSS/Vaiņode Jēkabpils SS 21:25
2019-09-14, 16:10 Jēkabpils U18 (2002./2003.g.) MEITENES Dobeles SS Ludzas NSS 17:19
2019-09-14, 17:40 Jēkabpils U18 (2002./2003.g.) MEITENES Liepājas RSS/Vaiņode Dobeles SS 24:38
2019-09-15, 10:00 Jēkabpils U18 (2002./2003.g.) MEITENES Jēkabpils SS Ludzas NSS 15:20
2019-09-15, 11:40 Jēkabpils U18 (2002./2003.g.) MEITENES Ludzas NSS Liepājas RSS/Vaiņode 35:20
2019-09-15, 12:50 Jēkabpils U18 (2002./2003.g.) MEITENES Dobeles SS Jēkabpils SS 16:19
2019-09-15, 15:00 RTDP Rīgas čempionāts HK Ogre ASK/LSPA 33:22
2019-09-15, 17:00 RTDP Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 38:35
2019-09-19, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Jūrmalas Sports 25:24
2019-09-20, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga MSĢ/LAT 2000 41:27
2019-09-21, 12:00 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Ludzas NSS Olaine 24:10
2019-09-21, 13:10 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Dobeles SS Salaspils SS 3:31
2019-09-21, 14:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele LSPA 31:13
2019-09-21, 14:20 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Olaine Jēkabpils SS 12:31
2019-09-21, 15:30 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Skrīveri Ludzas NSS 18:16
2019-09-21, 16:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax MSĢ/LAT 2000 38:20
2019-09-21, 16:40 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Olaine Dobeles SS 9:11
2019-09-22, 12:00 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 20:17
2019-09-22, 13:10 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Skrīveri Salaspils SS 4:29
2019-09-22, 14:00 Uruchye Sports Palace Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 30:23
2019-09-22, 14:10 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Jēkabpils SS Dobeles SS 23:10
2019-09-22, 15:30 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 20:11
2019-09-22, 16:40 Jēkabpils U16 (2004./2005.g.) meitenes Jēkabpils SS Skrīveri 25:4
2019-09-22, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT 2000 27:33
2019-09-28, 12:00 Vaiņode U18 (2002./2003.g.) zēni Dobeles SS Vaiņode 27:26
2019-09-28, 12:30 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) ZTR Zaporozhye (UKR) 32:28
2019-09-28, 13:20 Vaiņode U18 (2002./2003.g.) zēni Salaspils SS Olaines SC 47:25
2019-09-28, 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Celtnieks Rīga 32:28
2019-09-28, 15:00 Vaiņode U18 (2002./2003.g.) zēni Olaines SC Ogres SC 27:40
2019-09-28, 16:00 Mesikapa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) Dobeles Tenax 29:31
2019-09-28, 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Viljandi HC (EST) 26:17
2019-09-28, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem HK Ogre/ONSC RPI-Seniori 23:24
2019-09-28, 16:20 Vaiņode U18 (2002./2003.g.) zēni Dobeles SS Salaspils SS 35:28
2019-09-28, 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 25:26
2019-09-29, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode HK Ogre 30:32
2019-09-29, 15:00 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax 27:22
2019-09-29, 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST) 31:26
2019-09-29, 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Celtnieks Rīga 29:30
2019-09-29, 16:00 Mesikapa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 23:23
2019-09-29, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols 26:29
2019-10-03, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Dobele/Tērvete 28:24
2019-10-04, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga ASK/LSPA 44:24
2019-10-05, 00:00 Vaiņode U16 (2004./2005.g.) zēni Salaspils SS Vangaži 10:0
2019-10-05, 00:00 Vaiņode U16 (2004./2005.g.) zēni Vaiņode Vangaži 10:0
2019-10-05, 00:00 Vaiņode U16 (2004./2005.g.) zēni Dobeles SS Vangaži 10:0
2019-10-05, 09:30 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ulbrokas SK Rīga/72.vsk 24:14
2019-10-05, 10:45 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Skrīveri Ogres SC 26:21
2019-10-05, 11:00 Vaiņode U16 (2004./2005.g.) zēni Dobeles SS Vaiņode 31:16
2019-10-05, 12:00 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ludzas NSS Rīga/72.vsk 26:20
2019-10-05, 12:30 Vaiņode U16 (2004./2005.g.) zēni Dobeles SS Salaspils SS 31:15
2019-10-05, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Jūrmalas Sports-2 33:35
2019-10-05, 13:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Skrīveri/Aizkraukle 25:23
2019-10-05, 13:15 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ulbrokas SK Skrīveri 34:29
2019-10-05, 14:00 Vaiņode U16 (2004./2005.g.) zēni Salaspils SS Vaiņode 30:37
2019-10-05, 14:30 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ogres SC Ludzas NSS 9:31
2019-10-05, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 21:27
2019-10-05, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Vaiņode 34:28
2019-10-05, 21:00 LUX EHF Challenge Cup HB Dudelange Dobeles Tenax 24:27
2019-10-06, 09:30 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 16:31
2019-10-06, 10:45 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Rīga/72.vsk Ogres SC 30:22
2019-10-06, 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils RPI-Seniori 25:26
2019-10-06, 12:00 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Skrīveri Ludzas NSS 31:38
2019-10-06, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 25:27
2019-10-06, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Stopiņu NHK 33:31
2019-10-06, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils REIR Dobele 30:32
2019-10-06, 13:15 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ulbrokas SK Ogres SC 34:19
2019-10-06, 14:30 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Skrīveri Rīga/72.vsk 32:28
2019-10-06, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre 23:26
2019-10-09, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre 40:22
2019-10-11, 20:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 Jūrmalas Sports 25:29
2019-10-12, 10:00 Aizkraukle U15 (2005.g.) zēni Salaspils SS Dobeles SS 21:19
2019-10-12, 11:30 Aizkraukle U15 (2005.g.) zēni Aizkraukles SS Ulbrokas SK 25:28
2019-10-12, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Stopiņu NHK 31:35
2019-10-12, 13:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 HK Vaiņode 20:29
2019-10-12, 13:30 Aizkraukle U15 (2005.g.) zēni Dobeles SS Aizkraukles SS 19:26
2019-10-12, 13:30 Ludza U15 (2005.g.) zēni Ludzas NSS Ogres SC 18:28
2019-10-12, 15:00 Aizkraukle U15 (2005.g.) zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 19:18
2019-10-12, 15:00 Ludza U15 (2005.g.) zēni Celtnieks Rīga Tērvete 23:37
2019-10-12, 16:30 Ludza U15 (2005.g.) zēni Vaiņode Ogres SC 19:33
2019-10-12, 17:00 Dobele EHF Challenge Cup Dobeles Tenax HB Dudelange 28:24
2019-10-12, 18:00 Ludza U15 (2005.g.) zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 37:20
2019-10-12, 19:30 Ludza U15 (2005.g.) zēni Tērvete Vaiņode 42:24
2019-10-13, 10:00 Koknese U19 (2001.g.) meitenes Skrīveri Celtnieks/Salaspils SS 16:20
2019-10-13, 10:00 Aizkraukle U15 (2005.g.) zēni Aizkraukles SS Salaspils SS 19:22
2019-10-13, 10:00 Ludza U15 (2005.g.) zēni Vaiņode Celtnieks Rīga 21:35
2019-10-13, 11:30 Koknese U19 (2001.g.) meitenes Ludzas NSS Celtnieks/Salaspils SS 32:25
2019-10-13, 11:30 Ludza U15 (2005.g.) zēni Tērvete Ogres SC 21:27
2019-10-13, 13:00 Ludza U15 (2005.g.) zēni Ludzas NSS Vaiņode 34:15
2019-10-13, 13:30 Aizkraukle U15 (2005.g.) zēni Ulbrokas SK Dobeles SS
2019-10-13, 14:00 Koknese U19 (2001.g.) meitenes Skrīveri Ludzas NSS 12:19
2019-10-13, 14:30 Ludza U15 (2005.g.) zēni Ogres SC Celtnieks Rīga 28:21
2019-10-13, 16:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Celtnieks Rīga 23:36
2019-10-13, 16:00 Ludza U15 (2005.g.) zēni Ludzas NSS Tērvete 37:23
2019-10-13, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 27:34
2019-10-14, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Salaspils 29:26
2019-10-15, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 27:20
2019-10-16, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre 35:29
2019-10-18, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Vaiņode 36:22
2019-10-18, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 22:32
2019-10-19, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils 30:34
2019-10-19, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Ulbroka SK 29:17
2019-10-19, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 31:38
2019-10-19, 16:30 Ludza U14 (2006.g.) meitenes Skrīveri Salaspils SS 27:12
2019-10-19, 17:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre MSĢ/LAT 2000 33:22
2019-10-19, 17:20 Ludza U14 (2006.g.) meitenes Dobeles SS Ludzas NSS 26:12
2019-10-19, 18:10 Ludza U14 (2006.g.) meitenes Skrīveri Dobeles SS 21:25
2019-10-19, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils 32:31
2019-10-19, 19:00 Ludza U14 (2006.g.) meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 17:7
2019-10-19, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem HK Ogre/ONSC Dobele/Tērvete 32:23
2019-10-20, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Dobeles Tenax 21:31
2019-10-20, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 40:22
2019-10-20, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Stopiņu NHK 32:36
2019-10-20, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols MSĢ/LAT 2000 29:21
2019-10-20, 17:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori HK Ogre/ONSC 27:32
2019-10-24, 20:30 Luksemburga Pārbaudes spēles Luksemburga Latvija 27:33
2019-10-25, 20:30 Luksemburga Pārbaudes spēles Luksemburga Latvija 28:26
2019-10-26, 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils Ulbroka SK 33:25
2019-10-26, 11:00 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Dobeles SS Salaspils SS 23:11
2019-10-26, 11:50 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Ogres SC Tērvete 12:23
2019-10-26, 12:40 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Ludzas NSS Salaspils SS 23:13
2019-10-26, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS REIR Dobele 32:29
2019-10-26, 13:30 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Dobeles SS Ogres SC 22:14
2019-10-26, 14:20 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Tērvete Ludzas NSS 20:25
2019-10-26, 15:00 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 2 Salaspils SS 13:9
2019-10-26, 15:40 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS 1 Jēkabpils SS 1 13:19
2019-10-26, 16:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre HK Vaiņode 30:26
2019-10-26, 16:20 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 2 17:4
2019-10-26, 17:00 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS 1 Dobeles SS 8:17
2019-10-26, 17:40 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 1 Ludzas NSS 9:23
2019-10-26, 18:20 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Dobeles SS Salaspils SS 15:16
2019-10-26, 19:00 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 2 Salaspils SS 1 18:4
2019-10-26, 19:40 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 24:9
2019-10-27, 10:00 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Ludzas NSS Dobeles SS 20:13
2019-10-27, 10:00 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 4:13
2019-10-27, 10:40 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 1 18:11
2019-10-27, 10:50 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Salaspils SS Ogres SC 18:14
2019-10-27, 11:20 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS 1 Ludzas NSS 9:17
2019-10-27, 11:40 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Tērvete Dobeles SS 25:22
2019-10-27, 12:00 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 1 24:6
2019-10-27, 12:30 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Ogres SC Ludzas NSS 18:23
2019-10-27, 12:40 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 2 Dobeles SS 20:12
2019-10-27, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK SK Latgols 35:27
2019-10-27, 13:20 Tērvete U13 (2007.g.) zēni Salaspils SS Tērvete 14:21
2019-10-27, 13:20 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS Salaspils SS 1 28:8
2019-10-27, 14:00 Dobele U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 2 Jēkabpils SS 1 21:12
2019-10-27, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK HK Ogre/ONSC 23:28
2019-10-27, 16:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete RPI-Seniori 27:24
2019-10-27, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode 24:30
2019-10-27, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori 19:23
2019-10-31, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre ASK/LSPA 30:26
2019-11-01, 20:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 ASK/LSPA 21:27
2019-11-02, 15:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 SK Latgols 29:28
2019-11-02, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem HK Ogre/ONSC Jūrmalas Sports-2 19:26
2019-11-02, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga VHC Sviesa (LTU) 33:34
2019-11-02, 16:00 SõleSpordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) HC Kehra (EST) 25:27
2019-11-02, 18:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) Kauņas Granitas (LTU) 27:29
2019-11-02, 19:00 Dobele Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Dobeles Tenax 31:28
2019-11-03, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports SK Latgols 27:29
2019-11-03, 13:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 HK Ogre 21:38
2019-11-03, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils LSPA 30:23
2019-11-03, 13:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU) 19:34
2019-11-03, 15:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Minskas SKA (BLR) 27:31
2019-11-03, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Kauņas Granitas (LTU) 36:25
2019-11-06, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 43:38
2019-11-06, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre 23:29
2019-11-08, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports 43:23
2019-11-09, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 22:22
2019-11-09, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Ulbroka SK 36:17
2019-11-09, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax 27:36
2019-11-09, 17:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Ogres SC Aizkraukles SS/Skrīveri 26:15
2019-11-09, 18:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Jūrmalas SS Salaspils SS 21:20
2019-11-09, 19:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Dobeles SS Tērvete 32:27
2019-11-09, 20:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Ogres SC Ludzas NSS 21:16
2019-11-09, 21:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Aizkraukles SS/Skrīveri Jūrmalas SS 22:16
2019-11-10, 09:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Ludzas NSS Dobeles SS 24:26
2019-11-10, 10:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Ogres SC Tērvete 26:23
2019-11-10, 11:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Salaspils SS Ludzas NSS 19:30
2019-11-10, 12:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Jūrmalas SS Dobeles SS 18:16
2019-11-10, 13:00 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Jēkabpils 38:33
2019-11-10, 13:00 Ludza U14 (2006.g.) zēni Salaspils SS Tērvete 20:18
2019-11-10, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols REIR Dobele 28:32
2019-11-10, 16:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Vaiņode 40:20
2019-11-10, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Dobeles Tenax 28:51
2019-11-10, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle HK Ogre/ONSC 22:26
2019-11-11, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 RPI-Seniori 29:29
2019-11-13, 20:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Celtnieks Rīga 26:53
2019-11-14, 17:00 Ogre U16 (2004./2005.g.) zēni Ogres SC Rīga/72.vsk 23:23
2019-11-14, 19:30 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Jēkabpils 35:48
2019-11-15, 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK Salaspils SS 37:32
2019-11-15, 20:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Dobele/Tērvete 26:28
2019-11-16, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 22:19
2019-11-16, 17:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT 2000 30:31
2019-11-16, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA 27:26
2019-11-16, 17:00 Dobele EHF Challenge Cup Dobeles Tenax AHC Potaissa Turda
2019-11-16, 19:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Skrīveri/Aizkraukle 25:42
2019-11-17, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT 2000 30:24
2019-11-21, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Celtnieks Rīga 31:44
2019-11-22, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga MSĢ/LAT 2000 Celtnieks Rīga 30:60
2019-11-22, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils 34:39
2019-11-23, 11:00 Salaspils U12 (2008.g.) zēni Dobeles SS Salaspils SS 19:10
2019-11-23, 11:45 Salaspils U12 (2008.g.) zēni Ogres SC Ludzas NSS 13:9
2019-11-23, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA REIR Dobele 36:27
2019-11-23, 13:00 Salaspils U12 (2008.g.) zēni Ogres SC Dobeles SS 7:33
2019-11-23, 13:45 Salaspils U12 (2008.g.) zēni Ludzas NSS Salaspils SS 12:15
2019-11-23, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Stopiņu NHK 32:27
2019-11-23, 15:00 Salaspils U12 (2008.g.) zēni Dobeles SS Ludzas NSS 21:4
2019-11-23, 15:45 Salaspils U12 (2008.g.) zēni Salaspils SS Ogres SC 24:20
2019-11-24, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 30:23
2019-11-24, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils Salaspils SS 36:29
2019-11-24, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Ogre 32:32
2019-11-24, 18:00 Turda EHF Challenge Cup AHC Potaissa Turda Dobeles Tenax
2019-11-27, 16:30 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ulbrokas SK Ogres SC 27:21
2019-11-27, 17:00 Aizkraukle U16 (2004./2005.g.) zēni Skrīveri Rīga/72.vsk 41:38
2019-11-27, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga 28:42
2019-11-28, 19:30 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele Salaspils SS 36:40
2019-11-29, 16:00 Dobele U18 (2002./2003.g.) MEITENES Liepājas RSS/Vaiņode Dobeles SS 30:37
2019-11-29, 17:00 Ludza U18 (2002./2003.g.) MEITENES Jēkabpils SS Ludzas NSS
2019-11-29, 17:00 Ludza U18 (2002./2003.g.) MEITENES Jēkabpils SS Ludzas NSS
2019-11-29, 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK LSPA 30:32
2019-11-30, 12:00 Ludza U18 (2002./2003.g.) MEITENES Ludzas NSS Liepājas RSS/Vaiņode 28:19
2019-11-30, 13:30 Ludza U18 (2002./2003.g.) MEITENES Dobeles SS Jēkabpils SS 15:23
2019-11-30, 13:30 Ludza U18 (2002./2003.g.) MEITENES Dobeles SS Jēkabpils SS
2019-11-30, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Klaipēdas Dragunas (LTU) 34:33
2019-11-30, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Skrīveri/Aizkraukle 14:29
2019-11-30, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Kehra (EST) 23:26
2019-11-30, 15:00 Ludza U18 (2002./2003.g.) MEITENES Jēkabpils SS Liepājas RSS/Vaiņode 27:24
2019-11-30, 15:00 Ludza U18 (2002./2003.g.) MEITENES Jēkabpils SS Liepājas RSS/Vaiņode
2019-11-30, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem HK Ogre/ONSC Salaspils 26:15
2019-11-30, 16:30 Ludza U18 (2002./2003.g.) MEITENES Dobeles SS Ludzas NSS 12:25
2019-11-30, 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Tallinn (EST) 29:27
2019-11-30, 20:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre SK Latgols 26:29
2019-12-01, 13:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols 39:21
2019-12-01, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SK Latgols 23:26
2019-12-01, 14:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST) 31:25
2019-12-01, 14:15 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Kehra (EST) 31:26
2019-12-01, 14:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete SK Latgols juniori 33:29
2019-12-01, 15:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Jūrmalas Sports-2 31:37
2019-12-01, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Tallinn (EST) 23:23
2019-12-01, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 38:22
2019-12-04, 16:15 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ulbrokas SK Skrīveri 30:25
2019-12-04, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Jūrmalas Sports 41:16
2019-12-05, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA 33:21
2019-12-06, 18:30 Ulbroka Virslīga sievietēm Stopiņu NHK REIR Dobele 35:31
2019-12-06, 19:20 Salaspils U16 (2004./2005.g.) zēni Salaspils SS Vaiņode 32:37
2019-12-06, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols 39:31
2019-12-07, 11:20 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Skrīveri Ludzas NSS 10:16
2019-12-07, 12:10 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Salaspils SS Olaine 21:9
2019-12-07, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils 32:39
2019-12-07, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode SK Latgols 26:24
2019-12-07, 13:00 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Dobeles SS Skrīveri 17:17
2019-12-07, 13:50 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 10:12
2019-12-07, 14:40 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Olaine Dobeles SS 8:16
2019-12-07, 15:30 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Jēkabpils SS Salaspils SS 15:10
2019-12-07, 16:20 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Skrīveri Olaine 12:6
2019-12-07, 17:00 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Klaipēdas Dragunas (LTU) 34:25
2019-12-07, 17:10 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 12:11
2019-12-07, 18:00 Ludza U16 (2004./2005.g.) meitenes Jēkabpils SS Olaine 24:8
2019-12-07, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Dobeles Tenax 28:36
2019-12-08, 16:00 Dobele Virslīga sievietēm REIR Dobele SK Latgols 27:30
2019-12-11, 16:30 Ulbroka U16 (2004./2005.g.) zēni Ulbrokas SK Rīga/72.vsk 1:0
2019-12-14, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 34:25
2019-12-14, 14:00 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS 1 Dobeles SS 3:26
2019-12-14, 14:00 Dragunas sports hall Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Polva Serviti (EST) 31:28
2019-12-14, 14:40 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 2 Salaspils SS 10:16
2019-12-14, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Salaspils 43:31
2019-12-14, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Kauņas Granitas (LTU) 30:27
2019-12-14, 15:20 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS 1 Jēkabpils SS 1 10:25
2019-12-14, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Tallinn (EST) 29:29
2019-12-14, 16:00 ASK, Rīga Baltijas līga Dobeles Tenax Riihimaen Cocks (FIN) 31:30
2019-12-14, 16:00 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Dobeles SS Salaspils SS 12:21
2019-12-14, 16:40 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 2 Salaspils SS 1 33:9
2019-12-14, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Jūrmalas Sports 41:23
2019-12-14, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils Stopiņu NHK 31:30
2019-12-14, 17:20 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Dobeles SS Jēkabpils SS 1 20:10
2019-12-14, 18:00 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Ludzas NSS Jēkabpils SS 2 19:11
2019-12-14, 18:40 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 1 Ludzas NSS 12:20
2019-12-14, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Ulbroka SK 40:32
2019-12-14, 19:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Kehra (EST) 28:28
2019-12-15, 10:00 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS Ludzas NSS 10:14
2019-12-15, 10:40 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 2 Dobeles SS 6:10
2019-12-15, 11:20 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS 1 Ludzas NSS 9:11
2019-12-15, 12:00 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS Jēkabpils SS 1 21:10
2019-12-15, 12:40 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 22:12
2019-12-15, 13:20 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Salaspils SS Salaspils SS 1 37:8
2019-12-15, 14:00 Salaspils U13 (2007.g.) meitenes Jēkabpils SS 2 Jēkabpils SS 1
2019-12-15, 15:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Tallinn (EST) 24:24
2019-12-15, 15:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Polva Serviti (EST) 26:26
2019-12-15, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Kehra (EST) 32:28
2019-12-18, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 32:43
2019-12-21, 11:00 Vangaži U16 (2004./2005.g.) zēni Dobeles SS Salaspils SS
2019-12-21, 12:00 Ludza U16 (2004./2005.g.) zēni Ogres SC Ludzas NSS 24:30
2019-12-21, 12:30 Vangaži U16 (2004./2005.g.) zēni Salaspils SS Vaiņode
2019-12-21, 13:50 Ludza U16 (2004./2005.g.) zēni Skrīveri Ogres SC 26:28
2019-12-21, 14:00 Vangaži U16 (2004./2005.g.) zēni Vaiņode Dobeles SS
2019-12-21, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori SK Latgols juniori 19:28
2019-12-21, 15:30 Vangaži U16 (2004./2005.g.) zēni Vangaži Vaiņode
2019-12-21, 15:40 Ludza U16 (2004./2005.g.) zēni Ludzas NSS Ulbrokas SK 29:25
2019-12-21, 17:00 Vangaži U16 (2004./2005.g.) zēni Dobeles SS Vangaži
2019-12-21, 17:30 Ludza U16 (2004./2005.g.) zēni Skrīveri Ludzas NSS 20:43
2019-12-22, 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils Dobele/Tērvete 33:35
2020-01-03, 17:00 Elektrum Olimpiskais centrs Rīgas Domes kauss 2020 meitenes Latvija U-16 Lietuva U-16 26:33
2020-01-03, 19:00 Elektrum Olimpiskais centrs Rīgas Domes kauss 2020 Latvija U-18 Lietuva U-18 27:35
2020-01-04, 16:00 Elektrum Olimpiskais centrs Rīgas Domes kauss 2020 meitenes Igaunija U-16 Lietuva U-16 16:26
2020-01-04, 18:00 Elektrum Olimpiskais centrs Rīgas Domes kauss 2020 Latvija U-18 Lietuva U-18 30:27
2020-01-05, 16:00 Elektrum Olimpiskais centrs Rīgas Domes kauss 2020 meitenes Latvija U-16 Igaunija U-16 24:24
2020-01-09, 19:15 Trondheima EURO 2020 Vācija Nīderlande 34:23
2020-01-09, 21:30 Trondheima EURO 2020 Spānija Latvija 33:22
2020-01-11, 13:00 Salaspils U14 (2006.g.) meitenes Salaspils SS Dobeles SS 6:20
2020-01-11, 13:50 Salaspils U14 (2006.g.) meitenes Skrīveri Ludzas NSS 13:12
2020-01-11, 15:00 Salaspils U14 (2006.g.) meitenes Skrīveri Salaspils SS 18:10
2020-01-11, 15:50 Salaspils U14 (2006.g.) meitenes Ludzas NSS Dobeles SS 10:14
2020-01-11, 17:00 Trondheima EURO 2020 Latvija Nīderlande 24:32
2020-01-11, 17:00 Salaspils U14 (2006.g.) meitenes Ludzas NSS Salaspils SS 13:12
2020-01-11, 19:15 Trondheima EURO 2020 Spānija Vācija 33:26
2020-01-12, 11:30 Salaspils U14 (2006.g.) meitenes Salaspils SS Dobeles SS 9:21
2020-01-12, 16:00 Salaspils U14 (2006.g.) meitenes Skrīveri Dobeles SS
2020-01-12, 18:00 Salaspils U14 (2006.g.) meitenes Skrīveri Ludzas NSS
2020-01-13, 19:15 Trondheima EURO 2020 Latvija Vācija 27:28
2020-01-13, 21:30 Trondheima EURO 2020 Nīderlande Spānija 25:36
2020-01-17, 19:30 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils Jūrmalas Sports-2 24:35
2020-01-18, 12:00 Dobele U15 (2005.g.) zēni Salaspils SS Dobeles SS 23:17
2020-01-18, 12:00 Ogre U15 (2005.g.) zēni Celtnieks Rīga Tērvete 23:29
2020-01-18, 13:30 Dobele U15 (2005.g.) zēni Aizkraukles SS Ulbrokas SK 32:32
2020-01-18, 13:30 Ogre U15 (2005.g.) zēni Vaiņode Ogres SC 18:28
2020-01-18, 15:00 Ogre U15 (2005.g.) zēni Ludzas NSS Celtnieks Rīga 34:28
2020-01-18, 15:30 Dobele U15 (2005.g.) zēni Ulbrokas SK Dobeles SS 25:16
2020-01-18, 16:30 Ogre U15 (2005.g.) zēni Tērvete Vaiņode 38:31
2020-01-18, 17:00 Dobele U15 (2005.g.) zēni Salaspils SS Aizkraukles SS 27:31
2020-01-18, 18:00 Ogre U15 (2005.g.) zēni Ludzas NSS Ogres SC 22:26
2020-01-19, 10:00 Dobele U15 (2005.g.) zēni Salaspils SS Ulbrokas SK 25:20
2020-01-19, 10:00 Ogre U15 (2005.g.) zēni Ludzas NSS Tērvete 28:26
2020-01-19, 11:30 Dobele U15 (2005.g.) zēni Dobeles SS Aizkraukles SS 26:26
2020-01-19, 11:30 Ogre U15 (2005.g.) zēni Vaiņode Celtnieks Rīga 29:31
2020-01-19, 13:00 Ogre U15 (2005.g.) zēni Tērvete Ogres SC 25:21
2020-01-19, 13:30 Dobele U15 (2005.g.) zēni Ulbrokas SK Dobeles SS 20:20
2020-01-19, 14:30 Ogre U15 (2005.g.) zēni Vaiņode Ludzas NSS 27:40
2020-01-19, 16:00 Ogre U15 (2005.g.) zēni Ogres SC Celtnieks Rīga 28:31
2020-01-19, 17:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Dobeles Tenax 28:33
2020-02-01, 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) HC Tallinn (EST)
2020-02-01, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax ZTR Zaporozhye (UKR)
2020-02-01, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Viljandi HC (EST)
2020-02-01, 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Celtnieks Rīga
2020-02-02, 14:15 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Viljandi HC (EST)
2020-02-02, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Celtnieks Rīga
2020-02-22, 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Kauņas Granitas (LTU)
2020-02-22, 16:00 Raasik Spordihoone Baltijas līga HC Tallinn (EST) VHC Sviesa (LTU)
2020-02-22, 18:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) Celtnieks Rīga
2020-02-23, 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) VHC Sviesa (LTU)
2020-02-23, 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU)
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg