Kad |
Vieta |
Turnīrs |
Komanda a |
Komanda b |
|
2019-09-06, 19:30 |
RTDP |
Rīgas čempionāts |
Celtnieks Rīga |
ASK/LSPA |
45:16 |
|
2019-09-06, 19:30 |
Dobele |
Rīgas čempionāts |
Dobeles Tenax |
HK Ogre |
39:20 |
|
2019-09-08, 17:00 |
ASK |
Rīgas čempionāts |
ASK/LSPA |
Dobeles Tenax |
20:41 |
|
2019-09-13, 19:30 |
RTDP |
Rīgas čempionāts |
Celtnieks Rīga |
HK Ogre |
34:27 |
|
2019-09-14, 15:00 |
Jēkabpils |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Liepājas RSS/Vaiņode |
Jēkabpils SS |
21:25 |
|
2019-09-14, 16:10 |
Jēkabpils |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Dobeles SS |
Ludzas NSS |
17:19 |
|
2019-09-14, 17:40 |
Jēkabpils |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Liepājas RSS/Vaiņode |
Dobeles SS |
24:38 |
|
2019-09-15, 10:00 |
Jēkabpils |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Jēkabpils SS |
Ludzas NSS |
15:20 |
|
2019-09-15, 11:40 |
Jēkabpils |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Ludzas NSS |
Liepājas RSS/Vaiņode |
35:20 |
|
2019-09-15, 12:50 |
Jēkabpils |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Dobeles SS |
Jēkabpils SS |
16:19 |
|
2019-09-15, 15:00 |
RTDP |
Rīgas čempionāts |
HK Ogre |
ASK/LSPA |
33:22 |
|
2019-09-15, 17:00 |
RTDP |
Rīgas čempionāts |
Celtnieks Rīga |
Dobeles Tenax |
38:35 |
|
2019-09-19, 19:30 |
Ogre |
SynotTip Virslīga |
HK Ogre |
Jūrmalas Sports |
25:24 |
|
2019-09-20, 19:30 |
RTDP, Rīga |
SynotTip Virslīga |
Celtnieks Rīga |
MSĢ/LAT 2000 |
41:27 |
|
2019-09-21, 12:00 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Olaine |
24:10 |
|
2019-09-21, 13:10 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Dobeles SS |
Salaspils SS |
3:31 |
|
2019-09-21, 14:00 |
Dobele |
Virslīga sievietēm |
REIR Dobele |
LSPA |
31:13 |
|
2019-09-21, 14:20 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Olaine |
Jēkabpils SS |
12:31 |
|
2019-09-21, 15:30 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Skrīveri |
Ludzas NSS |
18:16 |
|
2019-09-21, 16:00 |
Dobele |
SynotTip Virslīga |
Dobeles Tenax |
MSĢ/LAT 2000 |
38:20 |
|
2019-09-21, 16:40 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Olaine |
Dobeles SS |
9:11 |
|
2019-09-22, 12:00 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Dobeles SS |
20:17 |
|
2019-09-22, 13:10 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Skrīveri |
Salaspils SS |
4:29 |
|
2019-09-22, 14:00 |
Uruchye Sports Palace |
Baltijas līga |
Minskas SKA (BLR) |
Klaipēdas Dragunas (LTU) |
30:23 |
|
2019-09-22, 14:10 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Jēkabpils SS |
Dobeles SS |
23:10 |
|
2019-09-22, 15:30 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Ludzas NSS |
20:11 |
|
2019-09-22, 16:40 |
Jēkabpils |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Jēkabpils SS |
Skrīveri |
25:4 |
|
2019-09-22, 17:00 |
ASK, Rīga |
SynotTip Virslīga |
ASK/LSPA |
MSĢ/LAT 2000 |
27:33 |
|
2019-09-28, 12:00 |
Vaiņode |
U18 (2002./2003.g.) zēni |
Dobeles SS |
Vaiņode |
27:26 |
|
2019-09-28, 12:30 |
Cocks Arena |
Baltijas līga |
Riihimaen Cocks (FIN) |
ZTR Zaporozhye (UKR) |
32:28 |
|
2019-09-28, 13:20 |
Vaiņode |
U18 (2002./2003.g.) zēni |
Salaspils SS |
Olaines SC |
47:25 |
|
2019-09-28, 14:00 |
Kehra Sportshall |
Baltijas līga |
HC Kehra (EST) |
Celtnieks Rīga |
32:28 |
|
2019-09-28, 15:00 |
Vaiņode |
U18 (2002./2003.g.) zēni |
Olaines SC |
Ogres SC |
27:40 |
|
2019-09-28, 16:00 |
Mesikapa Hall |
Baltijas līga |
Polva Serviti (EST) |
Dobeles Tenax |
29:31 |
|
2019-09-28, 16:00 |
Sole Spordikeskus |
Baltijas līga |
HC Tallinn (EST) |
Viljandi HC (EST) |
26:17 |
|
2019-09-28, 16:00 |
Ogre |
1. līga vīriešiem |
HK Ogre/ONSC |
RPI-Seniori |
23:24 |
|
2019-09-28, 16:20 |
Vaiņode |
U18 (2002./2003.g.) zēni |
Dobeles SS |
Salaspils SS |
35:28 |
|
2019-09-28, 17:00 |
LVA |
Baltijas līga |
Kauņas Granitas (LTU) |
VHC Sviesa (LTU) |
25:26 |
|
2019-09-29, 13:00 |
Vaiņode |
SynotTip Virslīga |
HK Vaiņode |
HK Ogre |
30:32 |
|
2019-09-29, 15:00 |
Cocks Arena |
Baltijas līga |
Riihimaen Cocks (FIN) |
Dobeles Tenax |
27:22 |
|
2019-09-29, 16:00 |
Kehra Sportshall |
Baltijas līga |
HC Kehra (EST) |
Viljandi HC (EST) |
31:26 |
|
2019-09-29, 16:00 |
Sole Spordikeskus |
Baltijas līga |
HC Tallinn (EST) |
Celtnieks Rīga |
29:30 |
|
2019-09-29, 16:00 |
Mesikapa Hall |
Baltijas līga |
Polva Serviti (EST) |
ZTR Zaporozhye (UKR) |
23:23 |
|
2019-09-29, 17:00 |
ASK, Rīga |
SynotTip Virslīga |
ASK/LSPA |
SK Latgols |
26:29 |
|
2019-10-03, 19:30 |
Kauguri |
1. līga vīriešiem |
Jūrmalas Sports-2 |
Dobele/Tērvete |
28:24 |
|
2019-10-04, 19:30 |
RTDP, Rīga |
SynotTip Virslīga |
Celtnieks Rīga |
ASK/LSPA |
44:24 |
|
2019-10-05, 00:00 |
Vaiņode |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Vangaži |
10:0 |
|
2019-10-05, 00:00 |
Vaiņode |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Vaiņode |
Vangaži |
10:0 |
|
2019-10-05, 00:00 |
Vaiņode |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Dobeles SS |
Vangaži |
10:0 |
|
2019-10-05, 09:30 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Rīga/72.vsk |
24:14 |
|
2019-10-05, 10:45 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Skrīveri |
Ogres SC |
26:21 |
|
2019-10-05, 11:00 |
Vaiņode |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Dobeles SS |
Vaiņode |
31:16 |
|
2019-10-05, 12:00 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Rīga/72.vsk |
26:20 |
|
2019-10-05, 12:30 |
Vaiņode |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Dobeles SS |
Salaspils SS |
31:15 |
|
2019-10-05, 13:00 |
Ludza |
1. līga vīriešiem |
SK Latgols juniori |
Jūrmalas Sports-2 |
33:35 |
|
2019-10-05, 13:00 |
Dobele |
1. līga vīriešiem |
Dobele/Tērvete |
Skrīveri/Aizkraukle |
25:23 |
|
2019-10-05, 13:15 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Skrīveri |
34:29 |
|
2019-10-05, 14:00 |
Vaiņode |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Vaiņode |
30:37 |
|
2019-10-05, 14:30 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ogres SC |
Ludzas NSS |
9:31 |
|
2019-10-05, 15:00 |
Ludza |
Virslīga sievietēm |
SK Latgols |
LSPA |
21:27 |
|
2019-10-05, 17:00 |
Ludza |
SynotTip Virslīga |
SK Latgols |
HK Vaiņode |
34:28 |
|
2019-10-05, 21:00 |
LUX |
EHF Challenge Cup |
HB Dudelange |
Dobeles Tenax |
24:27 |
|
2019-10-06, 09:30 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Ulbrokas SK |
16:31 |
|
2019-10-06, 10:45 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Rīga/72.vsk |
Ogres SC |
30:22 |
|
2019-10-06, 11:00 |
Salaspils |
1. līga vīriešiem |
Salaspils |
RPI-Seniori |
25:26 |
|
2019-10-06, 12:00 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Skrīveri |
Ludzas NSS |
31:38 |
|
2019-10-06, 13:00 |
Kauguri |
SynotTip Virslīga |
Jūrmalas Sports |
HK Vaiņode |
25:27 |
|
2019-10-06, 13:00 |
Salaspils |
Virslīga sievietēm |
Salaspils SS |
Stopiņu NHK |
33:31 |
|
2019-10-06, 13:00 |
Jēkabpils |
Virslīga sievietēm |
Jēkabpils |
REIR Dobele |
30:32 |
|
2019-10-06, 13:15 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Ogres SC |
34:19 |
|
2019-10-06, 14:30 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Skrīveri |
Rīga/72.vsk |
32:28 |
|
2019-10-06, 15:00 |
Ludza |
SynotTip Virslīga |
SK Latgols |
HK Ogre |
23:26 |
|
2019-10-09, 19:30 |
RTDP, Rīga |
SynotTip Virslīga |
Celtnieks Rīga |
HK Ogre |
40:22 |
|
2019-10-11, 20:00 |
Murjāņi |
SynotTip Virslīga |
MSĢ/LAT 2000 |
Jūrmalas Sports |
25:29 |
|
2019-10-12, 10:00 |
Aizkraukle |
U15 (2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Dobeles SS |
21:19 |
|
2019-10-12, 11:30 |
Aizkraukle |
U15 (2005.g.) zēni |
Aizkraukles SS |
Ulbrokas SK |
25:28 |
|
2019-10-12, 12:30 |
ASK, Rīga |
Virslīga sievietēm |
LSPA |
Stopiņu NHK |
31:35 |
|
2019-10-12, 13:00 |
Murjāņi |
SynotTip Virslīga |
MSĢ/LAT 2000 |
HK Vaiņode |
20:29 |
|
2019-10-12, 13:30 |
Aizkraukle |
U15 (2005.g.) zēni |
Dobeles SS |
Aizkraukles SS |
19:26 |
|
2019-10-12, 13:30 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Ogres SC |
18:28 |
|
2019-10-12, 15:00 |
Aizkraukle |
U15 (2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Ulbrokas SK |
19:18 |
|
2019-10-12, 15:00 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Celtnieks Rīga |
Tērvete |
23:37 |
|
2019-10-12, 16:30 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Vaiņode |
Ogres SC |
19:33 |
|
2019-10-12, 17:00 |
Dobele |
EHF Challenge Cup |
Dobeles Tenax |
HB Dudelange |
28:24 |
|
2019-10-12, 18:00 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Celtnieks Rīga |
37:20 |
|
2019-10-12, 19:30 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Tērvete |
Vaiņode |
42:24 |
|
2019-10-13, 10:00 |
Koknese |
U19 (2001.g.) meitenes |
Skrīveri |
Celtnieks/Salaspils SS |
16:20 |
|
2019-10-13, 10:00 |
Aizkraukle |
U15 (2005.g.) zēni |
Aizkraukles SS |
Salaspils SS |
19:22 |
|
2019-10-13, 10:00 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Vaiņode |
Celtnieks Rīga |
21:35 |
|
2019-10-13, 11:30 |
Koknese |
U19 (2001.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Celtnieks/Salaspils SS |
32:25 |
|
2019-10-13, 11:30 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Tērvete |
Ogres SC |
21:27 |
|
2019-10-13, 13:00 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Vaiņode |
34:15 |
|
2019-10-13, 13:30 |
Aizkraukle |
U15 (2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Dobeles SS |
|
|
2019-10-13, 14:00 |
Koknese |
U19 (2001.g.) meitenes |
Skrīveri |
Ludzas NSS |
12:19 |
|
2019-10-13, 14:30 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Ogres SC |
Celtnieks Rīga |
28:21 |
|
2019-10-13, 16:00 |
Vaiņode |
SynotTip Virslīga |
HK Vaiņode |
Celtnieks Rīga |
23:36 |
|
2019-10-13, 16:00 |
Ludza |
U15 (2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Tērvete |
37:23 |
|
2019-10-13, 17:00 |
ASK, Rīga |
SynotTip Virslīga |
ASK/LSPA |
Jūrmalas Sports |
27:34 |
|
2019-10-14, 19:30 |
Kauguri |
1. līga vīriešiem |
Jūrmalas Sports-2 |
Salaspils |
29:26 |
|
2019-10-15, 20:00 |
Salaspils |
Virslīga sievietēm |
Salaspils SS |
LSPA |
27:20 |
|
2019-10-16, 19:30 |
Dobele |
SynotTip Virslīga |
Dobeles Tenax |
HK Ogre |
35:29 |
|
2019-10-18, 19:30 |
Dobele |
SynotTip Virslīga |
Dobeles Tenax |
HK Vaiņode |
36:22 |
|
2019-10-18, 19:30 |
Salaspils |
Virslīga sievietēm |
Salaspils SS |
SK Latgols |
22:32 |
|
2019-10-19, 13:00 |
Ludza |
Virslīga sievietēm |
SK Latgols |
Jēkabpils |
30:34 |
|
2019-10-19, 14:30 |
ASK, Rīga |
1. līga vīriešiem |
RPI-Seniori |
Ulbroka SK |
29:17 |
|
2019-10-19, 15:00 |
Ludza |
SynotTip Virslīga |
SK Latgols |
Celtnieks Rīga |
31:38 |
|
2019-10-19, 16:30 |
Ludza |
U14 (2006.g.) meitenes |
Skrīveri |
Salaspils SS |
27:12 |
|
2019-10-19, 17:00 |
Ogre |
SynotTip Virslīga |
HK Ogre |
MSĢ/LAT 2000 |
33:22 |
|
2019-10-19, 17:20 |
Ludza |
U14 (2006.g.) meitenes |
Dobeles SS |
Ludzas NSS |
26:12 |
|
2019-10-19, 18:10 |
Ludza |
U14 (2006.g.) meitenes |
Skrīveri |
Dobeles SS |
21:25 |
|
2019-10-19, 19:00 |
Aizkraukle |
1. līga vīriešiem |
Skrīveri/Aizkraukle |
Salaspils |
32:31 |
|
2019-10-19, 19:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Salaspils SS |
17:7 |
|
2019-10-19, 19:30 |
Ogre |
1. līga vīriešiem |
HK Ogre/ONSC |
Dobele/Tērvete |
32:23 |
|
2019-10-20, 13:00 |
Kauguri |
SynotTip Virslīga |
Jūrmalas Sports |
Dobeles Tenax |
21:31 |
|
2019-10-20, 13:00 |
Vaiņode |
SynotTip Virslīga |
HK Vaiņode |
ASK/LSPA |
40:22 |
|
2019-10-20, 13:00 |
Dobele |
Virslīga sievietēm |
REIR Dobele |
Stopiņu NHK |
32:36 |
|
2019-10-20, 15:00 |
Ludza |
SynotTip Virslīga |
SK Latgols |
MSĢ/LAT 2000 |
29:21 |
|
2019-10-20, 17:00 |
Ludza |
1. līga vīriešiem |
SK Latgols juniori |
HK Ogre/ONSC |
27:32 |
|
2019-10-24, 20:30 |
Luksemburga |
Pārbaudes spēles |
Luksemburga |
Latvija |
27:33 |
|
2019-10-25, 20:30 |
Luksemburga |
Pārbaudes spēles |
Luksemburga |
Latvija |
28:26 |
|
2019-10-26, 11:00 |
Salaspils |
1. līga vīriešiem |
Salaspils |
Ulbroka SK |
33:25 |
|
2019-10-26, 11:00 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Dobeles SS |
Salaspils SS |
23:11 |
|
2019-10-26, 11:50 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Ogres SC |
Tērvete |
12:23 |
|
2019-10-26, 12:40 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Salaspils SS |
23:13 |
|
2019-10-26, 13:00 |
Salaspils |
Virslīga sievietēm |
Salaspils SS |
REIR Dobele |
32:29 |
|
2019-10-26, 13:30 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Dobeles SS |
Ogres SC |
22:14 |
|
2019-10-26, 14:20 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Tērvete |
Ludzas NSS |
20:25 |
|
2019-10-26, 15:00 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 2 |
Salaspils SS |
13:9 |
|
2019-10-26, 15:40 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS 1 |
Jēkabpils SS 1 |
13:19 |
|
2019-10-26, 16:00 |
Ogre |
SynotTip Virslīga |
HK Ogre |
HK Vaiņode |
30:26 |
|
2019-10-26, 16:20 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Jēkabpils SS 2 |
17:4 |
|
2019-10-26, 17:00 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS 1 |
Dobeles SS |
8:17 |
|
2019-10-26, 17:40 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 1 |
Ludzas NSS |
9:23 |
|
2019-10-26, 18:20 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Dobeles SS |
Salaspils SS |
15:16 |
|
2019-10-26, 19:00 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 2 |
Salaspils SS 1 |
18:4 |
|
2019-10-26, 19:40 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Dobeles SS |
24:9 |
|
2019-10-27, 10:00 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Dobeles SS |
20:13 |
|
2019-10-27, 10:00 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Ludzas NSS |
4:13 |
|
2019-10-27, 10:40 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Dobeles SS |
Jēkabpils SS 1 |
18:11 |
|
2019-10-27, 10:50 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Salaspils SS |
Ogres SC |
18:14 |
|
2019-10-27, 11:20 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS 1 |
Ludzas NSS |
9:17 |
|
2019-10-27, 11:40 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Tērvete |
Dobeles SS |
25:22 |
|
2019-10-27, 12:00 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Jēkabpils SS 1 |
24:6 |
|
2019-10-27, 12:30 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Ogres SC |
Ludzas NSS |
18:23 |
|
2019-10-27, 12:40 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 2 |
Dobeles SS |
20:12 |
|
2019-10-27, 13:00 |
Ulbroka |
Virslīga sievietēm |
Stopiņu NHK |
SK Latgols |
35:27 |
|
2019-10-27, 13:20 |
Tērvete |
U13 (2007.g.) zēni |
Salaspils SS |
Tērvete |
14:21 |
|
2019-10-27, 13:20 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Salaspils SS 1 |
28:8 |
|
2019-10-27, 14:00 |
Dobele |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 2 |
Jēkabpils SS 1 |
21:12 |
|
2019-10-27, 15:00 |
Ulbroka |
1. līga vīriešiem |
Ulbroka SK |
HK Ogre/ONSC |
23:28 |
|
2019-10-27, 16:00 |
Dobele |
1. līga vīriešiem |
Dobele/Tērvete |
RPI-Seniori |
27:24 |
|
2019-10-27, 17:00 |
ASK, Rīga |
SynotTip Virslīga |
ASK/LSPA |
HK Vaiņode |
24:30 |
|
2019-10-27, 19:00 |
Aizkraukle |
1. līga vīriešiem |
Skrīveri/Aizkraukle |
SK Latgols juniori |
19:23 |
|
2019-10-31, 19:30 |
Ogre |
SynotTip Virslīga |
HK Ogre |
ASK/LSPA |
30:26 |
|
2019-11-01, 20:00 |
Murjāņi |
SynotTip Virslīga |
MSĢ/LAT 2000 |
ASK/LSPA |
21:27 |
|
2019-11-02, 15:00 |
Murjāņi |
SynotTip Virslīga |
MSĢ/LAT 2000 |
SK Latgols |
29:28 |
|
2019-11-02, 16:00 |
Ogre |
1. līga vīriešiem |
HK Ogre/ONSC |
Jūrmalas Sports-2 |
19:26 |
|
2019-11-02, 16:00 |
RTDP, Rīga |
Baltijas līga |
Celtnieks Rīga |
VHC Sviesa (LTU) |
33:34 |
|
2019-11-02, 16:00 |
SõleSpordikeskus |
Baltijas līga |
HC Tallinn (EST) |
HC Kehra (EST) |
25:27 |
|
2019-11-02, 18:00 |
Viljandi Sportshall |
Baltijas līga |
Viljandi HC (EST) |
Kauņas Granitas (LTU) |
27:29 |
|
2019-11-02, 19:00 |
Dobele |
Baltijas līga |
ZTR Zaporozhye (UKR) |
Dobeles Tenax |
31:28 |
|
2019-11-03, 13:00 |
Kauguri |
SynotTip Virslīga |
Jūrmalas Sports |
SK Latgols |
27:29 |
|
2019-11-03, 13:00 |
Murjāņi |
SynotTip Virslīga |
MSĢ/LAT 2000 |
HK Ogre |
21:38 |
|
2019-11-03, 13:00 |
Jēkabpils |
Virslīga sievietēm |
Jēkabpils |
LSPA |
30:23 |
|
2019-11-03, 13:00 |
Viljandi Sportshall |
Baltijas līga |
Viljandi HC (EST) |
VHC Sviesa (LTU) |
19:34 |
|
2019-11-03, 15:00 |
Dobele |
Baltijas līga |
Dobeles Tenax |
Minskas SKA (BLR) |
27:31 |
|
2019-11-03, 16:00 |
RTDP, Rīga |
Baltijas līga |
Celtnieks Rīga |
Kauņas Granitas (LTU) |
36:25 |
|
2019-11-06, 19:30 |
Dobele |
SynotTip Virslīga |
Dobeles Tenax |
Celtnieks Rīga |
43:38 |
|
2019-11-06, 19:30 |
Kauguri |
SynotTip Virslīga |
Jūrmalas Sports |
HK Ogre |
23:29 |
|
2019-11-08, 19:30 |
RTDP, Rīga |
SynotTip Virslīga |
Celtnieks Rīga |
Jūrmalas Sports |
43:23 |
|
2019-11-09, 12:30 |
ASK, Rīga |
Virslīga sievietēm |
LSPA |
Salaspils SS |
22:22 |
|
2019-11-09, 13:00 |
Ludza |
1. līga vīriešiem |
SK Latgols juniori |
Ulbroka SK |
36:17 |
|
2019-11-09, 15:00 |
Ludza |
SynotTip Virslīga |
SK Latgols |
Dobeles Tenax |
27:36 |
|
2019-11-09, 17:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Ogres SC |
Aizkraukles SS/Skrīveri |
26:15 |
|
2019-11-09, 18:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Jūrmalas SS |
Salaspils SS |
21:20 |
|
2019-11-09, 19:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Dobeles SS |
Tērvete |
32:27 |
|
2019-11-09, 20:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Ogres SC |
Ludzas NSS |
21:16 |
|
2019-11-09, 21:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Aizkraukles SS/Skrīveri |
Jūrmalas SS |
22:16 |
|
2019-11-10, 09:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Dobeles SS |
24:26 |
|
2019-11-10, 10:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Ogres SC |
Tērvete |
26:23 |
|
2019-11-10, 11:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Salaspils SS |
Ludzas NSS |
19:30 |
|
2019-11-10, 12:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Jūrmalas SS |
Dobeles SS |
18:16 |
|
2019-11-10, 13:00 |
Ulbroka |
Virslīga sievietēm |
Stopiņu NHK |
Jēkabpils |
38:33 |
|
2019-11-10, 13:00 |
Ludza |
U14 (2006.g.) zēni |
Salaspils SS |
Tērvete |
20:18 |
|
2019-11-10, 15:00 |
Ludza |
Virslīga sievietēm |
SK Latgols |
REIR Dobele |
28:32 |
|
2019-11-10, 16:00 |
RTDP, Rīga |
SynotTip Virslīga |
Celtnieks Rīga |
HK Vaiņode |
40:20 |
|
2019-11-10, 17:00 |
ASK, Rīga |
SynotTip Virslīga |
ASK/LSPA |
Dobeles Tenax |
28:51 |
|
2019-11-10, 19:00 |
Aizkraukle |
1. līga vīriešiem |
Skrīveri/Aizkraukle |
HK Ogre/ONSC |
22:26 |
|
2019-11-11, 19:30 |
Kauguri |
1. līga vīriešiem |
Jūrmalas Sports-2 |
RPI-Seniori |
29:29 |
|
2019-11-13, 20:00 |
ASK, Rīga |
SynotTip Virslīga |
ASK/LSPA |
Celtnieks Rīga |
26:53 |
|
2019-11-14, 17:00 |
Ogre |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ogres SC |
Rīga/72.vsk |
23:23 |
|
2019-11-14, 19:30 |
Dobele |
Virslīga sievietēm |
REIR Dobele |
Jēkabpils |
35:48 |
|
2019-11-15, 18:30 |
Ulbroka |
Virslīga sievietēm |
Stopiņu NHK |
Salaspils SS |
37:32 |
|
2019-11-15, 20:00 |
Ulbroka |
1. līga vīriešiem |
Ulbroka SK |
Dobele/Tērvete |
26:28 |
|
2019-11-16, 12:30 |
ASK, Rīga |
Virslīga sievietēm |
LSPA |
SK Latgols |
22:19 |
|
2019-11-16, 17:00 |
Kauguri |
SynotTip Virslīga |
Jūrmalas Sports |
MSĢ/LAT 2000 |
30:31 |
|
2019-11-16, 17:00 |
Ludza |
SynotTip Virslīga |
SK Latgols |
ASK/LSPA |
27:26 |
|
2019-11-16, 17:00 |
Dobele |
EHF Challenge Cup |
Dobeles Tenax |
AHC Potaissa Turda |
|
|
2019-11-16, 19:00 |
Kauguri |
1. līga vīriešiem |
Jūrmalas Sports-2 |
Skrīveri/Aizkraukle |
25:42 |
|
2019-11-17, 13:00 |
Vaiņode |
SynotTip Virslīga |
HK Vaiņode |
MSĢ/LAT 2000 |
30:24 |
|
2019-11-21, 19:30 |
Ogre |
SynotTip Virslīga |
HK Ogre |
Celtnieks Rīga |
31:44 |
|
2019-11-22, 19:30 |
RTDP, Rīga |
SynotTip Virslīga |
MSĢ/LAT 2000 |
Celtnieks Rīga |
30:60 |
|
2019-11-22, 20:00 |
Salaspils |
Virslīga sievietēm |
Salaspils SS |
Jēkabpils |
34:39 |
|
2019-11-23, 11:00 |
Salaspils |
U12 (2008.g.) zēni |
Dobeles SS |
Salaspils SS |
19:10 |
|
2019-11-23, 11:45 |
Salaspils |
U12 (2008.g.) zēni |
Ogres SC |
Ludzas NSS |
13:9 |
|
2019-11-23, 12:30 |
ASK, Rīga |
Virslīga sievietēm |
LSPA |
REIR Dobele |
36:27 |
|
2019-11-23, 13:00 |
Salaspils |
U12 (2008.g.) zēni |
Ogres SC |
Dobeles SS |
7:33 |
|
2019-11-23, 13:45 |
Salaspils |
U12 (2008.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Salaspils SS |
12:15 |
|
2019-11-23, 15:00 |
Ludza |
Virslīga sievietēm |
SK Latgols |
Stopiņu NHK |
32:27 |
|
2019-11-23, 15:00 |
Salaspils |
U12 (2008.g.) zēni |
Dobeles SS |
Ludzas NSS |
21:4 |
|
2019-11-23, 15:45 |
Salaspils |
U12 (2008.g.) zēni |
Salaspils SS |
Ogres SC |
24:20 |
|
2019-11-24, 13:00 |
Vaiņode |
SynotTip Virslīga |
HK Vaiņode |
Jūrmalas Sports |
30:23 |
|
2019-11-24, 13:00 |
Jēkabpils |
Virslīga sievietēm |
Jēkabpils |
Salaspils SS |
36:29 |
|
2019-11-24, 17:00 |
ASK, Rīga |
SynotTip Virslīga |
ASK/LSPA |
HK Ogre |
32:32 |
|
2019-11-24, 18:00 |
Turda |
EHF Challenge Cup |
AHC Potaissa Turda |
Dobeles Tenax |
|
|
2019-11-27, 16:30 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Ogres SC |
27:21 |
|
2019-11-27, 17:00 |
Aizkraukle |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Skrīveri |
Rīga/72.vsk |
41:38 |
|
2019-11-27, 19:30 |
Kauguri |
SynotTip Virslīga |
Jūrmalas Sports |
Celtnieks Rīga |
28:42 |
|
2019-11-28, 19:30 |
Dobele |
Virslīga sievietēm |
REIR Dobele |
Salaspils SS |
36:40 |
|
2019-11-29, 16:00 |
Dobele |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Liepājas RSS/Vaiņode |
Dobeles SS |
30:37 |
|
2019-11-29, 17:00 |
Ludza |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Jēkabpils SS |
Ludzas NSS |
|
|
2019-11-29, 17:00 |
Ludza |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Jēkabpils SS |
Ludzas NSS |
|
|
2019-11-29, 18:30 |
Ulbroka |
Virslīga sievietēm |
Stopiņu NHK |
LSPA |
30:32 |
|
2019-11-30, 12:00 |
Ludza |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Ludzas NSS |
Liepājas RSS/Vaiņode |
28:19 |
|
2019-11-30, 13:30 |
Ludza |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Dobeles SS |
Jēkabpils SS |
15:23 |
|
2019-11-30, 13:30 |
Ludza |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Dobeles SS |
Jēkabpils SS |
|
|
2019-11-30, 14:00 |
Dobele |
Baltijas līga |
Dobeles Tenax |
Klaipēdas Dragunas (LTU) |
34:33 |
|
2019-11-30, 14:30 |
ASK, Rīga |
1. līga vīriešiem |
RPI-Seniori |
Skrīveri/Aizkraukle |
14:29 |
|
2019-11-30, 15:00 |
UAS Sport Hall |
Baltijas līga |
VHC Sviesa (LTU) |
HC Kehra (EST) |
23:26 |
|
2019-11-30, 15:00 |
Ludza |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Jēkabpils SS |
Liepājas RSS/Vaiņode |
27:24 |
|
2019-11-30, 15:00 |
Ludza |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Jēkabpils SS |
Liepājas RSS/Vaiņode |
|
|
2019-11-30, 16:00 |
Ogre |
1. līga vīriešiem |
HK Ogre/ONSC |
Salaspils |
26:15 |
|
2019-11-30, 16:30 |
Ludza |
U18 (2002./2003.g.) MEITENES |
Dobeles SS |
Ludzas NSS |
12:25 |
|
2019-11-30, 17:00 |
LVA |
Baltijas līga |
Kauņas Granitas (LTU) |
HC Tallinn (EST) |
29:27 |
|
2019-11-30, 20:00 |
Ogre |
SynotTip Virslīga |
HK Ogre |
SK Latgols |
26:29 |
|
2019-12-01, 13:00 |
Dobele |
SynotTip Virslīga |
Dobeles Tenax |
SK Latgols |
39:21 |
|
2019-12-01, 13:00 |
Jēkabpils |
Virslīga sievietēm |
Jēkabpils |
SK Latgols |
23:26 |
|
2019-12-01, 14:00 |
Minska |
Baltijas līga |
Minskas SKA (BLR) |
Polva Serviti (EST) |
31:25 |
|
2019-12-01, 14:15 |
LVA |
Baltijas līga |
Kauņas Granitas (LTU) |
HC Kehra (EST) |
31:26 |
|
2019-12-01, 14:30 |
Dobele |
1. līga vīriešiem |
Dobele/Tērvete |
SK Latgols juniori |
33:29 |
|
2019-12-01, 15:00 |
Ulbroka |
1. līga vīriešiem |
Ulbroka SK |
Jūrmalas Sports-2 |
31:37 |
|
2019-12-01, 15:00 |
UAS Sport Hall |
Baltijas līga |
VHC Sviesa (LTU) |
HC Tallinn (EST) |
23:23 |
|
2019-12-01, 16:00 |
RTDP, Rīga |
Baltijas līga |
Celtnieks Rīga |
Viljandi HC (EST) |
38:22 |
|
2019-12-04, 16:15 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Skrīveri |
30:25 |
|
2019-12-04, 19:30 |
Dobele |
SynotTip Virslīga |
Dobeles Tenax |
Jūrmalas Sports |
41:16 |
|
2019-12-05, 19:30 |
Kauguri |
SynotTip Virslīga |
Jūrmalas Sports |
ASK/LSPA |
33:21 |
|
2019-12-06, 18:30 |
Ulbroka |
Virslīga sievietēm |
Stopiņu NHK |
REIR Dobele |
35:31 |
|
2019-12-06, 19:20 |
Salaspils |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Vaiņode |
32:37 |
|
2019-12-06, 19:30 |
RTDP, Rīga |
SynotTip Virslīga |
Celtnieks Rīga |
SK Latgols |
39:31 |
|
2019-12-07, 11:20 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Skrīveri |
Ludzas NSS |
10:16 |
|
2019-12-07, 12:10 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Olaine |
21:9 |
|
2019-12-07, 12:30 |
ASK, Rīga |
Virslīga sievietēm |
LSPA |
Jēkabpils |
32:39 |
|
2019-12-07, 13:00 |
Vaiņode |
SynotTip Virslīga |
HK Vaiņode |
SK Latgols |
26:24 |
|
2019-12-07, 13:00 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Dobeles SS |
Skrīveri |
17:17 |
|
2019-12-07, 13:50 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Jēkabpils SS |
10:12 |
|
2019-12-07, 14:40 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Olaine |
Dobeles SS |
8:16 |
|
2019-12-07, 15:30 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Jēkabpils SS |
Salaspils SS |
15:10 |
|
2019-12-07, 16:20 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Skrīveri |
Olaine |
12:6 |
|
2019-12-07, 17:00 |
Cocks Arena |
Baltijas līga |
Riihimaen Cocks (FIN) |
Klaipēdas Dragunas (LTU) |
34:25 |
|
2019-12-07, 17:10 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Ludzas NSS |
12:11 |
|
2019-12-07, 18:00 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) meitenes |
Jēkabpils SS |
Olaine |
24:8 |
|
2019-12-07, 19:00 |
Ogre |
SynotTip Virslīga |
HK Ogre |
Dobeles Tenax |
28:36 |
|
2019-12-08, 16:00 |
Dobele |
Virslīga sievietēm |
REIR Dobele |
SK Latgols |
27:30 |
|
2019-12-11, 16:30 |
Ulbroka |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Rīga/72.vsk |
1:0 |
|
2019-12-14, 13:00 |
Ludza |
Virslīga sievietēm |
SK Latgols |
Salaspils SS |
34:25 |
|
2019-12-14, 14:00 |
Dragunas sports hall |
Baltijas līga |
Klaipēdas Dragunas (LTU) |
Polva Serviti (EST) |
31:28 |
|
2019-12-14, 14:00 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS 1 |
Dobeles SS |
3:26 |
|
2019-12-14, 14:40 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 2 |
Salaspils SS |
10:16 |
|
2019-12-14, 15:00 |
Ludza |
1. līga vīriešiem |
SK Latgols juniori |
Salaspils |
43:31 |
|
2019-12-14, 15:00 |
UAS Sport Hall |
Baltijas līga |
VHC Sviesa (LTU) |
Kauņas Granitas (LTU) |
30:27 |
|
2019-12-14, 15:20 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS 1 |
Jēkabpils SS 1 |
10:25 |
|
2019-12-14, 16:00 |
RTDP, Rīga |
Baltijas līga |
Celtnieks Rīga |
HC Tallinn (EST) |
29:29 |
|
2019-12-14, 16:00 |
ASK, Rīga |
Baltijas līga |
Dobeles Tenax |
Riihimaen Cocks (FIN) |
31:30 |
|
2019-12-14, 16:00 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Dobeles SS |
Salaspils SS |
12:21 |
|
2019-12-14, 16:40 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 2 |
Salaspils SS 1 |
33:9 |
|
2019-12-14, 17:00 |
Ludza |
SynotTip Virslīga |
SK Latgols |
Jūrmalas Sports |
41:23 |
|
2019-12-14, 17:00 |
Jēkabpils |
Virslīga sievietēm |
Jēkabpils |
Stopiņu NHK |
31:30 |
|
2019-12-14, 17:20 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Dobeles SS |
Jēkabpils SS 1 |
20:10 |
|
2019-12-14, 18:00 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Jēkabpils SS 2 |
19:11 |
|
2019-12-14, 18:40 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 1 |
Ludzas NSS |
12:20 |
|
2019-12-14, 19:00 |
Aizkraukle |
1. līga vīriešiem |
Skrīveri/Aizkraukle |
Ulbroka SK |
40:32 |
|
2019-12-14, 19:00 |
Viljandi Sportshall |
Baltijas līga |
Viljandi HC (EST) |
HC Kehra (EST) |
28:28 |
|
2019-12-15, 10:00 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Ludzas NSS |
10:14 |
|
2019-12-15, 10:40 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 2 |
Dobeles SS |
6:10 |
|
2019-12-15, 11:20 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS 1 |
Ludzas NSS |
9:11 |
|
2019-12-15, 12:00 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Jēkabpils SS 1 |
21:10 |
|
2019-12-15, 12:40 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Dobeles SS |
22:12 |
|
2019-12-15, 13:20 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Salaspils SS 1 |
37:8 |
|
2019-12-15, 14:00 |
Salaspils |
U13 (2007.g.) meitenes |
Jēkabpils SS 2 |
Jēkabpils SS 1 |
|
|
2019-12-15, 15:00 |
Viljandi Sportshall |
Baltijas līga |
Viljandi HC (EST) |
HC Tallinn (EST) |
24:24 |
|
2019-12-15, 15:00 |
Dobele |
Baltijas līga |
Dobeles Tenax |
Polva Serviti (EST) |
26:26 |
|
2019-12-15, 16:00 |
RTDP, Rīga |
Baltijas līga |
Celtnieks Rīga |
HC Kehra (EST) |
32:28 |
|
2019-12-18, 19:30 |
RTDP, Rīga |
SynotTip Virslīga |
Celtnieks Rīga |
Dobeles Tenax |
32:43 |
|
2019-12-21, 11:00 |
Vangaži |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Dobeles SS |
Salaspils SS |
|
|
2019-12-21, 12:00 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ogres SC |
Ludzas NSS |
24:30 |
|
2019-12-21, 12:30 |
Vangaži |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Vaiņode |
|
|
2019-12-21, 13:50 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Skrīveri |
Ogres SC |
26:28 |
|
2019-12-21, 14:00 |
Vangaži |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Vaiņode |
Dobeles SS |
|
|
2019-12-21, 14:30 |
ASK, Rīga |
1. līga vīriešiem |
RPI-Seniori |
SK Latgols juniori |
19:28 |
|
2019-12-21, 15:30 |
Vangaži |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Vangaži |
Vaiņode |
|
|
2019-12-21, 15:40 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Ulbrokas SK |
29:25 |
|
2019-12-21, 17:00 |
Vangaži |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Dobeles SS |
Vangaži |
|
|
2019-12-21, 17:30 |
Ludza |
U16 (2004./2005.g.) zēni |
Skrīveri |
Ludzas NSS |
20:43 |
|
2019-12-22, 11:00 |
Salaspils |
1. līga vīriešiem |
Salaspils |
Dobele/Tērvete |
33:35 |
|
2020-01-03, 17:00 |
Elektrum Olimpiskais centrs |
Rīgas Domes kauss 2020 meitenes |
Latvija U-16 |
Lietuva U-16 |
26:33 |
|
2020-01-03, 19:00 |
Elektrum Olimpiskais centrs |
Rīgas Domes kauss 2020 |
Latvija U-18 |
Lietuva U-18 |
27:35 |
|
2020-01-04, 16:00 |
Elektrum Olimpiskais centrs |
Rīgas Domes kauss 2020 meitenes |
Igaunija U-16 |
Lietuva U-16 |
16:26 |
|
2020-01-04, 18:00 |
Elektrum Olimpiskais centrs |
Rīgas Domes kauss 2020 |
Latvija U-18 |
Lietuva U-18 |
30:27 |
|
2020-01-05, 16:00 |
Elektrum Olimpiskais centrs |
Rīgas Domes kauss 2020 meitenes |
Latvija U-16 |
Igaunija U-16 |
24:24 |
|
2020-01-09, 19:15 |
Trondheima |
EURO 2020 |
Vācija |
Nīderlande |
34:23 |
|
2020-01-09, 21:30 |
Trondheima |
EURO 2020 |
Spānija |
Latvija |
33:22 |
|
2020-01-11, 13:00 |
Salaspils |
U14 (2006.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Dobeles SS |
6:20 |
|
2020-01-11, 13:50 |
Salaspils |
U14 (2006.g.) meitenes |
Skrīveri |
Ludzas NSS |
13:12 |
|
2020-01-11, 15:00 |
Salaspils |
U14 (2006.g.) meitenes |
Skrīveri |
Salaspils SS |
18:10 |
|
2020-01-11, 15:50 |
Salaspils |
U14 (2006.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Dobeles SS |
10:14 |
|
2020-01-11, 17:00 |
Trondheima |
EURO 2020 |
Latvija |
Nīderlande |
24:32 |
|
2020-01-11, 17:00 |
Salaspils |
U14 (2006.g.) meitenes |
Ludzas NSS |
Salaspils SS |
13:12 |
|
2020-01-11, 19:15 |
Trondheima |
EURO 2020 |
Spānija |
Vācija |
33:26 |
|
2020-01-12, 11:30 |
Salaspils |
U14 (2006.g.) meitenes |
Salaspils SS |
Dobeles SS |
9:21 |
|
2020-01-12, 16:00 |
Salaspils |
U14 (2006.g.) meitenes |
Skrīveri |
Dobeles SS |
|
|
2020-01-12, 18:00 |
Salaspils |
U14 (2006.g.) meitenes |
Skrīveri |
Ludzas NSS |
|
|
2020-01-13, 19:15 |
Trondheima |
EURO 2020 |
Latvija |
Vācija |
27:28 |
|
2020-01-13, 21:30 |
Trondheima |
EURO 2020 |
Nīderlande |
Spānija |
25:36 |
|
2020-01-17, 19:30 |
Salaspils |
1. līga vīriešiem |
Salaspils |
Jūrmalas Sports-2 |
24:35 |
|
2020-01-18, 12:00 |
Dobele |
U15 (2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Dobeles SS |
23:17 |
|
2020-01-18, 12:00 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Celtnieks Rīga |
Tērvete |
23:29 |
|
2020-01-18, 13:30 |
Dobele |
U15 (2005.g.) zēni |
Aizkraukles SS |
Ulbrokas SK |
32:32 |
|
2020-01-18, 13:30 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Vaiņode |
Ogres SC |
18:28 |
|
2020-01-18, 15:00 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Celtnieks Rīga |
34:28 |
|
2020-01-18, 15:30 |
Dobele |
U15 (2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Dobeles SS |
25:16 |
|
2020-01-18, 16:30 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Tērvete |
Vaiņode |
38:31 |
|
2020-01-18, 17:00 |
Dobele |
U15 (2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Aizkraukles SS |
27:31 |
|
2020-01-18, 18:00 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Ogres SC |
22:26 |
|
2020-01-19, 10:00 |
Dobele |
U15 (2005.g.) zēni |
Salaspils SS |
Ulbrokas SK |
25:20 |
|
2020-01-19, 10:00 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Ludzas NSS |
Tērvete |
28:26 |
|
2020-01-19, 11:30 |
Dobele |
U15 (2005.g.) zēni |
Dobeles SS |
Aizkraukles SS |
26:26 |
|
2020-01-19, 11:30 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Vaiņode |
Celtnieks Rīga |
29:31 |
|
2020-01-19, 13:00 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Tērvete |
Ogres SC |
25:21 |
|
2020-01-19, 13:30 |
Dobele |
U15 (2005.g.) zēni |
Ulbrokas SK |
Dobeles SS |
20:20 |
|
2020-01-19, 14:30 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Vaiņode |
Ludzas NSS |
27:40 |
|
2020-01-19, 16:00 |
Ogre |
U15 (2005.g.) zēni |
Ogres SC |
Celtnieks Rīga |
28:31 |
|
2020-01-19, 17:00 |
Vaiņode |
SynotTip Virslīga |
HK Vaiņode |
Dobeles Tenax |
28:33 |
|
2020-02-01, 14:00 |
Kehra Sportshall |
Baltijas līga |
HC Kehra (EST) |
HC Tallinn (EST) |
|
|
2020-02-01, 14:00 |
Dobele |
Baltijas līga |
Dobeles Tenax |
ZTR Zaporozhye (UKR) |
|
|
2020-02-01, 15:00 |
UAS Sport Hall |
Baltijas līga |
VHC Sviesa (LTU) |
Viljandi HC (EST) |
|
|
2020-02-01, 17:00 |
LVA |
Baltijas līga |
Kauņas Granitas (LTU) |
Celtnieks Rīga |
|
|
2020-02-02, 14:15 |
LVA |
Baltijas līga |
Kauņas Granitas (LTU) |
Viljandi HC (EST) |
|
|
2020-02-02, 15:00 |
UAS Sport Hall |
Baltijas līga |
VHC Sviesa (LTU) |
Celtnieks Rīga |
|
|
2020-02-22, 16:00 |
Kehra Sportshall |
Baltijas līga |
HC Kehra (EST) |
Kauņas Granitas (LTU) |
|
|
2020-02-22, 16:00 |
Raasik Spordihoone |
Baltijas līga |
HC Tallinn (EST) |
VHC Sviesa (LTU) |
|
|
2020-02-22, 18:00 |
Viljandi Sportshall |
Baltijas līga |
Viljandi HC (EST) |
Celtnieks Rīga |
|
|
2020-02-23, 14:00 |
Kehra Sportshall |
Baltijas līga |
HC Kehra (EST) |
VHC Sviesa (LTU) |
|
|
2020-02-23, 16:00 |
Sole Spordikeskus |
Baltijas līga |
HC Tallinn (EST) |
Kauņas Granitas (LTU) |
|
|
|