Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2019-09-22, 14:00 Uruchye Sports Palace Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 30:23
2019-09-28, 12:30 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) ZTR Zaporozhye (UKR) 32:28
2019-09-28, 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Celtnieks Rīga 32:28
2019-09-28, 16:00 Mesikapa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) Dobeles Tenax 29:31
2019-09-28, 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Viljandi HC (EST) 26:17
2019-09-28, 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 25:26
2019-09-29, 15:00 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Dobeles Tenax 27:22
2019-09-29, 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Viljandi HC (EST) 31:26
2019-09-29, 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Celtnieks Rīga 29:30
2019-09-29, 16:00 Mesikapa Hall Baltijas līga Polva Serviti (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 23:23
2019-11-02, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga VHC Sviesa (LTU) 33:34
2019-11-02, 16:00 SõleSpordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) HC Kehra (EST) 25:27
2019-11-02, 18:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) Kauņas Granitas (LTU) 27:29
2019-11-02, 19:00 Dobele Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Dobeles Tenax 31:28
2019-11-03, 13:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU) 19:34
2019-11-03, 15:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Minskas SKA (BLR) 27:31
2019-11-03, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Kauņas Granitas (LTU) 36:25
2019-11-30, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Klaipēdas Dragunas (LTU) 34:33
2019-11-30, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Kehra (EST) 23:26
2019-11-30, 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Tallinn (EST) 29:27
2019-12-01, 14:00 Minska Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST) 31:25
2019-12-01, 14:15 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) HC Kehra (EST) 31:26
2019-12-01, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) HC Tallinn (EST) 23:23
2019-12-01, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 38:22
2019-12-07, 17:00 Cocks Arena Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Klaipēdas Dragunas (LTU) 34:25
2019-12-14, 14:00 Dragunas sports hall Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) Polva Serviti (EST) 31:28
2019-12-14, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Kauņas Granitas (LTU) 30:27
2019-12-14, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Tallinn (EST) 29:29
2019-12-14, 16:00 ASK, Rīga Baltijas līga Dobeles Tenax Riihimaen Cocks (FIN) 31:30
2019-12-14, 19:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Kehra (EST) 28:28
2019-12-15, 15:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) HC Tallinn (EST) 24:24
2019-12-15, 15:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Polva Serviti (EST) 26:26
2019-12-15, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Kehra (EST) 32:28
2020-02-01, 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) HC Tallinn (EST)
2020-02-01, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax ZTR Zaporozhye (UKR)
2020-02-01, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Viljandi HC (EST)
2020-02-01, 17:00 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Celtnieks Rīga
2020-02-02, 14:15 LVA Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Viljandi HC (EST)
2020-02-02, 15:00 UAS Sport Hall Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Celtnieks Rīga
2020-02-22, 16:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) Kauņas Granitas (LTU)
2020-02-22, 16:00 Raasik Spordihoone Baltijas līga HC Tallinn (EST) VHC Sviesa (LTU)
2020-02-22, 18:00 Viljandi Sportshall Baltijas līga Viljandi HC (EST) Celtnieks Rīga
2020-02-23, 14:00 Kehra Sportshall Baltijas līga HC Kehra (EST) VHC Sviesa (LTU)
2020-02-23, 16:00 Sole Spordikeskus Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU)
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg