Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

"Latgols" uzvar trešo reizi pēc kārtas un iegūst Virslīgas bronzu

2019-05-12

Šovakar Ogrē aizvadīta 2018./2019. gada SynotTip handbola Virslīgas sezonas spēle. Ludzas "Latgols" bronzas sērijas ceturtajā spēlē viesos ar rezultātu 27:24 pieveica "Ogres" handbolistus, sērijā uzvarēja ar 3-1 un pelnīti izcīnīja trešo vietu.

Vakar Dobeles sporta hallē tika noskaidrota čempione, par ko kļuva "Tenax Dobele" komanda, kas savā laukumā ar 35:27 pieveica "Celtnieks Rīga" komandu, triumfējot sērijā ar 3-0. Bronzas cīņā pēc trim mačiem "Latgols" bija vadībā ar 2-1. Ludzānieši pirmo spēli zaudēja pēcspēles metienu sērijā, taču spēja reabilitēties un turpinājumā bija uzvarējusi divus mačus pēc kārtas.

Mača ievadā komandas spēlēja lēni, bija padaudz kļūdu, abi vārtsargi spēlēja veiksmīgi, un "Ogrei" pirmo vārtu gūšanai bija nepieciešamas trīs ar pusi minūtes, savukārt "Latgolam" - pat vairāk nekā piecas (1:1). Pēc desmit minūtēm "Latgols" bija vadībā ar 4:1. Puslaika otrajā daļā "Ogre" uzlaboja savu spēli aizsardzībā, pakāpeniski deldēja rezultāta starpību, un pēc 30 minūtēm rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 11:11.

Otrā puslaika ievadā pēc Arvja Laganovska vārtiem "Ogre" uz brīdi pat pārņēma vadību (12:11), taču "Latgols" atbildēja ļoti spēcīgi - četri gūti vārti pēc kārtas un 15:12 uz tablo. Atlikušajā spēles daļā "Ogre" nevienā brīdī vairs netika tuvāk par diviem vārtiem, jo fantastisku sniegumu vārtos demonstrēja Elvijs Kušners, ar individuālo meistarību vairākus vārtus guva Jānis Pavlovičs, un "Latgols" izcīnīja panākumu ar 27:24.

Jānis Pavlovičs bija labākais spēlētājs šajā mačā ar deviņiem gūtiem vārtiem. Lieliska spēle arī labās malas spēlētājam Aivaram Strazdam, kurš pretinieku vārtsargu pārspēja septiņas reizes. Ogres komandas sastāvā rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Arvis Laganovskis.

Tādējādi arī noslēgusies 2018./2019. gada SynotTip handbola Virslīgas sezonas. Par čempioni otro gadu pēc kārtas kļuva "Tenax Dobele", sudrabs "Celtnieks Rīga" komandai, bet bronzas medaļas - "Latgolam".

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē, ka Latvijas čempionāta izšķirošajās spēlēs partneru pulkam pievienojusies kompānija "MEGOGO", kas sarūpēs īpašas dāvanas spēcīgākajām komandām.