Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Latvijas junioru izlases vēlreiz zaudē somiem

2019-03-17

Latvijas junioru izlases šodien Salaspils sporta namā aizvadīja otrās spēles ar Somijas vienaudžiem, vēlreiz pretinieku pārākumu atzīstot gan puišiem, gan meitenēm.

Sandra Veršakova un Egila Politera trenētā puišu junioru izlase vakar ar piedzīvoja zaudējumu ar 21:28. Svētdien abām komandām spēles pirmajā puslaikā bija lielas problēmas uzbrukumā, kā rezultātā pirmajās 30 minūtēs abas komandas kopā bija guvušas 14 vārtus, Latvijai esot iedzinējos ar diviem vārtiem - 6:8.

Otrajā spēles daļā gan Latvija, gan Somija spēja demonstrēt nedaudz rezultatīvāku sniegumu, tomēr mača noslēgumā Latvija vēlreiz bija spiesta atzīt Somijas vienaudžu pārākumu - 16:20. Ar pieciem vārtiem rezultatīvākais bija Kristiāns Gidrevics, četri vārti Endijam Kušneram, bet pa diviem Renāram Grebeņņikovam, Edijam Kušneram un Gintam Greikšam.

Larisas Veinbergas un Jūlijas Šamrickas meiteņu junioru izlase vakar zaudēja ar 22:36, bet svētdien spēja cīnīties jau līdzsvērtīgāk. Mača pirmajā puslaikā gan atkal Somijas spēlētājas darbojās ļoti rezultatīvi, izvirzoties vadībā ar 17:11. Mača otrajā puslaikā Somijas spēlētājas Somija vēl nedaudz palielināja savu pārsvaru, un noslēgumā Latvija piekāpās ar 21:30.

Latvijas izlases sastāvā šodien labākās bija Letīcija Veinberga un Madara Cibuļska, abām spēlētājām cīņu noslēdzot ar sešiem gūtiem vārtiem. Annai Stankevičai šajā mačā četri gūti vārti, bet divreiz pretinieču vārtsardzi pārspēja Patrīcija Prūse.