Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Krištopānam labākā spēlētāja balva Čempionu līgas mačā

2019-02-18

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas handbolisti aizvadījuši spēles dažādās Eiropas handbola līgās, tostarp Latvijas izlases līderis Dainis Krištopāns atzīts par labāko spēlētāju EHF Čempionu līgas mačā.

Latvijas vadošā handbolista Daiņa Krištopāna pārstāvētā Maķedonijas komandas Skopjes "Vardar" EHF Čempionu līgas mačā savā laukumā zaudēja ungāru vadošajam klubam "Telekom Veszprem" - 27:29. Jāpiemin, ka pēc pirmā puslaika Skopjes klubs bija drošā vadībā ar 16:11. Dainis šajā spēlē izpildīja astoņus metienus pa vārtiem un guva četrus vārtus. Latvijas izlases spēlētājs arī tika atzīts par labāko spēlētāju savā komandā.

Citā EHF Čempionu līgas mačā Latvijas handbola audzēkņa Aleksandra Pētersona pārstāvētā Vācijas komanda "Rhein-Neckar" viesos ar 24:27 piekāpās Baltkrievijas komandai "Meshkov Brest". Aleksandrs šajā spēlē pa vārtiem meta piecas reizes un guva trīs vārtus.

Vācijas Bundeslīgā spēli aizvadītajā nedēļas nogalē nospēlējusi Aivja Jurdža "DHfK Leipzig", kas viesos bez reālām iespējām piekāpās "FRISCH AUF! Goppingen" - 27:34. Jau spēles pirmajā puslaikā Leipciga ielaida 21 vārtus (13:21). Jurdžs šajā spēlē guva vienus vārtus.

Vācijas 2. Bundeslīgā zaudējumu piedzīvojusi Latvijas izlases vārtsarga Artūra Kuģa pārstāvētā "TW Grosswallstadt", kas viesos ar 25:27 zaudēja "DJK Rimpar Wolfe". Artūrs savas komandas vārtus sargāja 19:17 minūtes un tika galā ar 25 procentiem no pretinieku izpildītajiem metieniem.

Baltijas handbola līgā Latvijas handbolista Nila Kreicberga somu klubs "Riihimaen Cocks" viesos nospēlēja neizšķirti 26:26 pret ukraiņu "ZTR Zaporozhye". Nils spēli noslēdza ar trīs vārtu guvumiem un vienu divu minūšu sodu.

Latvijas handbolisti Ģirts Lilienfelds un Austris Tuminskis nepiedalījās citās Vācijas 2. Bundeslīgas spēlēs. Ģirts "HSC 2000 Coburg" viesos ar 21:29 zaudēja "HSG Nordhorn-Lingen", savukārt Austra "EHV Aue" savā laukumā ar 26:23 pieveica "Wilhelmshavener HV".

Francijas pēc spēka otrajā līgā Ingara Dudes "Limoges" savā laukumā ar 30:21 pieveica "Chartres". Ingars šo spēli izlaida, jo iepriekš iedzīvojās smadzeņu satricinājumā, taču Latvijas izlases spēlētājs apstiprinājis, ka jau šajā nedēļā plāno atsākt treniņus.

Igaunijas čempionātā gados jaunā Uvja Strazdiņa "Kehra" viesos aizvadīja pārliecinošu spēli un ar rezultātu 33:24 pārliecinoši apspēlēja "Viimsi/Tooriistamarket". Uvis šajā spēlē izcēlās ar četriem vārtu guvumiem, tiesa, nopelnīja arī vienu brīdinājumu.