Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

''Tenax" un "Celtnieks" nedēļas nogalē sāks Baltijas līgas sezonu

2018-09-28

Šajā nedēļas nogalē Baltijas līgas turnīrā pirmās spēles aizvadīs pagājušās sezonas ''SynotTip'' handbola Virslīgas finālistes ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga''. Abām mūsu komandām sestdien un svētdienas paredzētas spēles savā laukumā.

Dobelnieki savā pirmajā spēlē 29.septembrī savu līdzjutēju priekšā plkst. 17:00 spēkosies ar "Tallinn", bet dienu vēlāk plkst. 14:00 spēlēs pret vēl vienu Igaunijas klubu "Viljandi". ''Domāju, ka esam gatavi jaunajam izaicinājumam Baltijas līgas turnīrā. Jaunā sistēma sola daudz saspringtākas spēles un, domāju, cīņas B grupā būs ļoti, ļoti interesantas. Mērķi nav mainījušies - gribas sasniegt Baltijas līgas izslēgšanas turnīru, kas nozīmē, ka jāiekļūst starp divām labākajām B grupas komandām. Spēlētāji ir labā formā un gatavi spēlēm, tāpēc sagaidu labu handbolu un labus rezultātu, īpaši ņemot vērā, ka spēlēsim mājās,'' stāsta ''Tenax Dobele'' galvenais treneris Sandris Veršakovs.

Pret šīm komandām sezonu iesāks arī "Celtnieks" - 29.septembrī plkst. 20:00 rīdzinieki Salaspilī uzņems "Viljandi", bet 30.septembrī plkst. 16:00 Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē cīnīsies pret "Tallinn".

Šosezon Baltijas līgā komandas sadalītas divās grupās, no kurām A jeb spēcīgākajā grupā startē čempione "Riihimaen Cocks", kā arī "Polva Serviti", "SKA Minsk", "ZTR Zaporozhye", "Dragunas Klaipeda" un "Kehra / Horizon Pulp & Paper".

"Tenax" un "Celtnieks" sacentīsies B grupā, kur pretiniekos būs jau pieminētās "Tallinn" un "Viljandi", kā arī Lietuvas klubi "Granitas" un "Šviesa". Savstarpējās spēles Latvijas klubi aizvadīs 8.decembrī Rīgā un 23.februārī Dobelē.

Ceturtdaļfinālā iekļūst tikai B grupas divas labākās komandas, sacenšoties ar A grupas 2. un 3. spēcīgāko komandu (vēl vienā pārī uzvarētāju ceturtdaļfinālā savā starpā noskaidros A grupas 4. un 5. komanda). A grupas uzvarētāja automātiski kvalificēsies "Final 4", izslēgšanas spēles uzsākot no pusfināla.