Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Ogre/Miandum Rīgas čempionātu uzsāk ar uzvaru pār jūrmalniekiem

2017-09-03

Sestdienas vakarā Rīgas atklāto čempionātu handbolā ar uzvaru iesāka A apakšgrupā spēlējošais handbola klubs "Ogre/Miandum", kas savā laukumā ar 27:23 pieveica "Jūrmalas Sportu".

Pirms trim dienām tieši ar A grupas komandu spēli tika atklāts Rīgas čempionāts – pašreizējie čempioni "Celtnieks" pārliecinoši ar 37:24 apspēlēja "Jūrmalas Sportu". Savukārt piektdien cīņas uzsāka arī B apakšgrupa, Dobeles "Tenax" handbolistiem sagraujot MSĢ/Latvijas jaunatnes izlasi (MSĢ/LAT) ar 39:24.

"Ogre/Miandum" un "Jūrmalas Sporta" duelī ogrēnieši jau no spēles sākuma ieguva vadību, kas puslaika gaitā pakāpeniski tika palielināta. Puslaika vidū mājinieki bija ieguvuši +4, bet vēlāk, pēc Arvja Laganovska metiena sasniedza arī sešu vārtu pārsvaru (14:8). Pārtraukumā Ogres handbolisti devās pie rezultāta 15:10.

Otrā puslaika sākumā ogrēnieši panāca pat +7 (18:11), taču "Jūrmalas Sports" nepadevās un 49.minūtes sākumā pievilka līdz diviem vārtiem (21:19). Tuvāk gan "Ogre/Miandum" savus oponentus nepielaida un nosargāja panākumu, uzvarot ar 27:23.

Pa deviņiem vārtiem uzvarētāju labā guva Arvis Laganovskis un Dzintars Dravnieks, bet jūrmalnieku sastāvā rezultatīvākais ar sešiem vārtiem bija Rolands Ivanovs.

Rīgas atklātais čempionāts turpināsies arī svētdien, kad plkst. 17:00 ASK/LSPA mērosies spēkiem ar Dobeles "Tenax". Noslēdzošās Rīgas čempionāta apakšgrupu spēles, kā arī finālspēles notiks nākamnedēļ. Turnīra finālā sacentīsies katras apakšgrupas uzvarētājas, bet par trešo vietu – otro vietu ieguvējas. Finālspēles 9. septembrī notiks Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā plkst. 13:00 (spēle par trešo vietu) un 15:00 (spēle par pirmo vietu).

Rīgas atklāto čempionātu rīko Latvijas Handbola federācija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.